Komentowana treść: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
[#31] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Komentarze pod newsem dotyczącym AmiWaWy na czerwonym portalu po prostu zabijają. Utwierdzają mnie w przekonaniu, że po czerwonej stronie nadal wszystko bez zmian i mój wybór niebieskiego obozu był słuszny. :) Tam jest ciągła walka, ciągłe nerwy, podteksty. Luuuudzie... gdzie w tym wszystkim przyjemność? :( To co kiedyś mnie przyciągało do ami-świata (czyli środowisko, ludzie) teraz mnie od niego odpycha. Jest to główny powód dla którego nie mógłbym się przerzucić na AmigaOS4. Musiałbym w tym młynie nienawiści uczestniczyć. Jakiś czas temu nawet sobie myślałem, że kupię AmigaOS4 i zobaczę. Ale jak wraz z tym mam się bawić w takie durne przepychanki słowne to ja dziękuję. Wolę znacznie bardziej tolerancyjne i sympatyczne niebieskie środowisko. Tutaj jest przynajmniej ułamek tego staroamigowego ducha.

To może głupie, że komentarz piszę tutaj ale naprawdę skręca mnie na samą myśl, że miałbym się tam wkręcić w jakąś przepychankę.

Ostatnia edycja: 13.03.10 11:26:52
[#32] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@MDW, post #31

To może głupie, że komentarz piszę tutaj ale naprawdę skręca mnie na samą myśl, że miałbym się tam wkręcić w jakąś przepychankę.

Jak sam zauważyłeś to głupie, więc by nie tracić czasu, jeśli Ciebie czytanie tekstów "tam" zabija, lepiej moim zdaniem będzie gdy usuniesz link do tamtej strony ze swoich zakładek w przeglądarce.
[#33] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Mozna gdzies juz zobaczyc jakies fotki/video? Tak mnie wkurza, ze mnie tam nie ma... a musze tu siedziec i klepac kod :/

Niewiele mam okazji by poklikac na Amidze :(
[#34] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Dziękuję bardzo organizatorom i wszystkim przybyłym za świetną imprezę. Było naprawdę miło, atmosfera była bardzo przyjazna, nawet dla nas scenowców ;) Myślę, że nawet pan K.B. by się odnalazł :). Ludzi było dużo, spotkałem kilka osób, których nie widziałem przez lata (nawet ponad 10 lat:)). Już jestem na 100% pewien gdzie jest prawdziwe "centrum amigowości" ... ok, racja Mam nadzieję, że spotkamy się na następnej AmiWAWie, a wszystkich zainteresowanych zapraszam na copy-party "Riverwash", które odbędzie się 10-12 września w Warszawie. Pozdrawiam.
[#35] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Było fajnie ;)

Brawa dla organizatorów a teraz pora spać :)
[#36] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Witam no powiem że ostatni raz byłem na zlocie w 1998 roku AMIGA SHOW 98. Od tamtej pory nie miałem czasu na zloty , wiadomo życie nie jest codziennie kolorowe, ale po tak długim okresie , okazało się że spotkało się sporo osób z tamtych lat. I była super impreza. Więc podziękuje organizatorom za zrealizowanie AmiWaWa #2 które wypadło rewelacyjnie.

Dzięki
Pozdro
[#37] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@RoniWorlds, post #36

heh
no Amiwawa2 udana, moim skromnym zdaniem bardziej niż rok wcześniej
-więcej sprzętu
no i oczywiście turniejik SS -a przedni(konkurencja o wiele mocniejsza)
no oczywiście znowu wygrany ;D
pozdrawiam wszystkich
następnym razem postaramy się zabrać oprucz cd32 i ps3!!!;D
jakomś A500,A600
;D
[#38] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
no i oczywiście więcej piwa ;D
[#39] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
a no i oczywiście RoniWorlds musiał się trochę znieczulić i to spowodaowało(pomogło mi) jego porażkę w SS ze mną w finale inaczej było by o wiele trudniej

[#40] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@fazior, post #28

Na najblizszym AmiParty w Chelmie bedzie mozna porownac do Amigi: Atari STE, Falcona i .. niespodzianka dla obecnych.
[#41] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Było bardzo miło, fajnie i oldschoolowo. Brawa dla kolegi z domu kultury. Ludzi było więcej niż rok temu i podejrzewam, że za rok będzie jeszcze więcej.

Mam tylko jedną pretensję... dlaczego jestem tak skacowany?

Turniej SS przegrałem oczywiście w sposób bardzo zbliżony do porażek naszych sportowców :/ Wygrałem ze wszystkimi, a mimo to turnieju nie wygrałem :]

Ostatnia edycja: 14.03.10 09:08:58
[#42] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@_arti, post #33

No żałuj. Było więcej osób niż rok temu i więcej maszyn.
Ja kaca nie mam, aż dziw. Zdjęcia wrzuciłem w odpowiednim temacie.
[#43] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Kilka fotek: http://dreamolers.binaryriot.org/aw/
[#44] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Jacek Piszczek, post #43

Dzięki za fajne fotki. OK
Widze, że było wiele atrakcji: nowy nr. PPA2, przytulanie, Kraszan czytający eXeca,
Draco'M hochsztapler, kobiety, piwo i zaproszenia do rozmowy naprawdę udana na maxa impreza. :P
Kto wie może za rok się pojawię na AmiWawa czas pokaże.
[#45] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Leon, post #44

Western Szykuj się na następny Turniej SS ........... A byśmy spotkali się w finale . (Będzie okazja na rewanż)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem