Komentowana treść: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex
[#61] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex

@HOŁDYS, post #59

No sorry Hołdys, ale ja miewam orgazm przy innych okazjach niż zakup nowego komputera. I mogę Ci zaręczyć, że bez viagry . A zjawisko seksualnego podniecenia się przedmiotami nazywamy fetyszyzmem . A tak przy okazji to jak to robisz? W łóżku z jednej strony żona, a z drugiej Amiga i wtedy dopiero jest akcja?

Ostatnia edycja: 15.05.10 21:27:12
[#62] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex

@G. Kraszewski, post #61

Panowie, na takie tematy proszę skierować się na forum, do działu Hyde Park.
[#63] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex

@HOŁDYS, post #59

to juz nic nadzwyczajnego , są juz domowe maszyny z 12 rdzeniami :) a jak policzyc HyperThreading to task menager pokaze ci 24 . wiec twoja maszyna nie robi juz takiego wrazenia :)
[#64] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex

@G. Kraszewski, post #61

[#65] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex
Nawet jakby zmienili nazwe z nat ami na "wielkie gowno" to bym to kupil i kupie jak bedzie,co do gowna to nie wiem czy wiesz kolego ale na tym caly swiat sie kreci gdyby nie bylo gowna to by bie bylo ciebie mnie itd ;).jesli nie wiesz o co chodzi to ci podpowiem nawoz.
[#66] Re: AmigaOS 4.1 dla Sam460ex

@SzaryWilk, post #65

I tak nie kupisz... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem