Komentowana treść: Lugaru
[#31] Re: Lugaru

@SirLEO, post #25

"My się tylko tych tekstur czepiamy, przecież z lepszymi by fajniej wyglądało, ..."
nie prawda , czepiacie sie grywalnosci poczytaj dokładnie o czym pisał Frywolny_Marian

Ostatnia edycja: 12.06.10 20:32:51
[#32] Re: Lugaru

@frywolny_marian, post #27

wymieniasz mi konsolowe arcadowe tytuły CAPCOMu które nie byly nigdy na amidze tym bardziej nie rozumem dlaczego nie mamy sie cieszyc ze powstala beatem up w 3ci wymiarze
[#33] Re: Lugaru

@fibi, post #32

>> wymieniasz mi konsolowe arcadowe tytuły CAPCOMu które nie byly nigdy na amidze

Nie rozgraniczam platform. Interesują mnie przede wszystkim gry i oceniam je na tle całego dorobku w tej dziedzinie. Na Amigę też powstało parę fajnych tytułów z tego gatunku, jednak dla mnie wzorem są te z maszyn arcade.

>> nie rozumem dlaczego nie mamy sie cieszyc ze powstala beatem up w 3ci wymiarze

Ja nie mam nic przeciwko temu, żebyś cieszył się z Lugaru. Wyrażam własną opinię na temat tej gry i nic po za tym. Nie potrafię zachwycać się grą z prostymi modelami 3D obłożonymi kiepskimi teksturami z praktycznie zerową grywalnością. O wiele bardziej podobają mi się leciwe, super grywalne gry z misternie wypikselowaną grafiką 2D i świetną muzą.

>> "My się tylko tych tekstur czepiamy, przecież z lepszymi by fajniej wyglądało, ..."
nie prawda , czepiacie sie grywalnosci poczytaj dokładnie o czym pisał Frywolny_Marian


Wyrażenie subiektywnej opinii jest czepianiem? Mam Tobie przytaknąć i udawać, że gra jest super? Mi się nie podoba, a jej grywalność jest dupna >>MOIM ZDANIEM
[#34] Re: Lugaru

@frywolny_marian, post #33

Mi sić nie podoba, a jej grywalność jest dupna
Hopie, tylko na slasku tak nie godej, bo to sie bydzie klocic OK
[#35] Re: Lugaru

@fibi, post #31

Teraz licytować się mamy? MDW zaczął o teksturach i ja się z nim zgadzałem. Od tego się zaczęło.
Tego typu gry to jednak preferuję z lepszą grafiką, Venetica, Risen, ale to związane jest zapewne z moją sytuacją. Nie jest też prawdą, że zawsze muszę mieć wypas grafikę, bo swego czasu bardzo lubiłem i długo grałem w platformówkę Ladder, która to ma "grafikę" w ASCII.
[#36] Re: Lugaru

@cactoos, post #34

LOL, właśnie, jak już to "grywalność je dupiato" ;)
[#37] Re: Lugaru

@SirLEO, post #35

@SirLeo
Haha, nie ma to też jak Zangband, tej grywalności też ciężko dorównać. Powtórzę wcześniejszą wypowiedź: Usagi Yojimbo na c64 jest o wiele lepsze :}. Ale niech się coś dzieje, każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że warto by było takimi spostrzeżeniami dzielić się z autorami projektu, im większa liczba tego typu komentarzy - tym może i większa możliwość, że projekt się wykrystalizuje w naprawdę porządną grę.

[#38] Re: Lugaru

@fibi, post #32

@fibi 'final fight' był na amidze na 2 dyskietkach :) 'cadillacs & dinosaurs' miało wyjść (http://eab.abime.net/showthread.php?t=11293). ponoć 'final fight' był żałośnie skonwertowany, a mimo to prezentował się nie najgorzej i nie potrzebował ppc.
[#39] Re: Lugaru
Z małym opóźnieniem wersja AROS-owa od Yannicka: http://www.dusabledanslherbe.eu/AROSPage/download/LugaruHD-aros-i386.lha
[#40] Re: Lugaru

@fibi, post #21

Łomatko to teraz mamy się podniecać kilkoma drzewami na tle góry no lol. Nie zachwyca mnie ta grafika ale na filmiku nie ma nic prócz tego więc co właściwie reklamujesz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem