Komentowana treść: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.
[#31] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@G. Kraszewski, post #27

Problem tylko w tym, że firma PA Semi w 2008 roku została wykupiona przez Apple

(...)
:EDYCJA: Zagapiłem się i napisałem prawie słowo w słowo to co Nimrod7 :)

Ostatnia edycja: 19.06.10 11:16:24
[#32] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@G. Kraszewski, post #27

Decyzja appla o kupnie PAsemi wydaje się idiotyczna: ludzie odeszli z kasą appla, a oni uśmiercili proca. Wydaje mi się, że apple celowo kupiło tę firmę, bo bało się że PowerPC znów ożyje i pociągnie za sobą wiele owieczek.
EDIT: Co ciekawe apple kupiło ostatnio firmę Intrisity, na której technologii z kolei bazuje Tiatan, ciekawe co będzie dalej z powerpc.

Ostatnia edycja: 19.06.10 12:05:05
[#33] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@grxmrx, post #25

Zaraz mam pociąg do Milton Keynes :)
[#34] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@nicos, post #33

@nicos pociąg do X1000 ;) fajnieby było być

@all apple i google i inne* zjadają co mogą, by finalnie na placu boju zostało coś w stylu coca cola vs. pepsi
[#35] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@nicos, post #33

To już ciśnij, bo się spóźnisz! ;)
P.S. Porób dużo zdjęć

Ostatnia edycja: 19.06.10 12:17:32
[#36] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.
warto wrzucić news, że w tym wątku na amigaworld.net : http://amigaworld.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=31869&forum=33 Trevor Dickinson zdaje relację na żywca z trwającego show.
[#37] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@nimrod7, post #36

Na tej stronce: http://www.amigans.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4021&forum=21 można spodziewać się fotek za jakiś czas.
[#38] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.
To w tym namiocie się odbędzie ta premiera?
http://homepages.tesco.net/michael.carrillo/pics/AmigaArea3.jpg
[#39] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@nimrod7, post #36

Na razie jeszcze żadne konkrety nie padły, ale to się zmieni do wieczora zapewne. A co do namiotu, cóż, jaka premiera taki lokal .

Ostatnia edycja: 19.06.10 13:52:20
[#40] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@G. Kraszewski, post #39

@G. Kraszewski

Niektórzy mogą nie zrozumieć żartu, więc ostrzeżenie.

@reszta

Założyłem wątek na forum, w którym można dyskutować o tym, co się dzieje na pokazie.
[#41] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@parallax, post #35

Jestesmy na miejscu, pozdrowienia z Vintage Computer Festival
[#42] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@mailman, post #40

Niektórzy mogą nie zrozumieć żartu, więc ostrzeżenie.

To nie żart, tylko fakt. Czytając różnego rodzaju nawiedzone portale można było odnieść wrażenie, że będzie to premiera co najmniej na miarę wejścia A1000 w 1985 roku. A tu - namiot, dobrze, że nie cyrkowy...
[#43] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@G. Kraszewski, post #42

błagam Grzegorzu...
[#44] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.
Ha ! No to podwojna impreza ;) Urodziny Amigi i premiera nowego modelu Amigi :) Trza isc opic takie swieto, na zdrowie ! :) AmigaOS 4.0 piwo
[#45] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@Hellena, post #44

Pokaz odbył się i zaprezentowano działający sprzęt. Wiadomo było, że nie będzie to pokaz z rozmachem i wielką pompą, bo na to kasy nie ma.
AmigaOne X1000 póki co jest we wczesnej wersji, ale JEST i to jest niezaprzeczalny fakt. Cieszy mnie, że termin został dotrzymany, a sprzęt pokazany. Teraz można spokojnie poczekać na finalny produkt. Doszukał się ktoś informacji jaki będzie procesor ?
[#46] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@cacodemon666, post #45

Doszukał się ktoś informacji jaki będzie procesor?

Ja się doszukałem informacji, że nadal nie może to być ujawnione.
[#47] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@Hellena, post #44

Zgadzam się, trza iść opić nowego kompa :D
[#48] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@Hellena, post #44

Zdrowie Wszystkim co piją teraz za Amigę !!! piwo
[#49] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@Leon, post #48

emm trzeba byc lekko skrzywionym zeby opijac kompa, sory:)
[#50] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@fazior, post #49

Trzeba być Amigowcem. :P
[#51] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@fazior, post #49

Dlaczego zaraz skrzywionym. Ludzie opijają nowe szafki do kuchni, żeby się nie rozeschły, to dlaczego by nie opić nowego kompa.
Tym bardziej, że cena nowej Ami zapowiada się na wyższą od niejednego wypasionego zestawu mebli kuchennych... ;)
[#52] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@APC74, post #51

Wstawiłem kila zdjęć na forum. Teraz opijam nowego kompa, co prawda trzeba będzie nieco poczekać, ale impreza była fajna.
[#53] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@nicos, post #52

No to ja piję za moją nową Toshibę dzisiaj. Nie mam w zwyczaju pić za coś czego nie mam.
[#54] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@pampers, post #53

Flaszka pękła :). Trzymam kciuki za X-1000
[#55] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@pampers, post #53

nie widzę powodu, dla którego nie można byłoby się z tej okazji napić. powodów jest wszakże kilka, w zależności od osobowości. choć nie tylko. podczas dyskusji o wyborach przedstawiciel prawej sceny zagiął mnie stwierdzeniem, że nie wyrzeknę się polskości - w sumie racja i ma to ten plus, że Polak z sytuacji żadnej potrafi znaleźć pretekst do picia. za X1000 można łyknąć choćby dlatego, że jest się Polakiem. drugi powód to nieujawnienie procesora i odłożona data sprzedaży X1000 - za to napiją się malkontenci. hurraoptymiści i optymiści już piją :)
[#56] Re: A-EON współpracuje z Varisys Ltd.

@Leon, post #50

lel jezeli wolno mi nim byc /600 na chodzie mam/ to mimo wszystko wole sie zbetonic ze znajomymi:) - nikt z nich nie kojarzy niestety x 1000.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem