Komentowana treść: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a
[#31] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@luk, post #29

Jeśli masz dostęp do innego systemu, na którym można uruchomić grę zauważysz różnicę, nie trzeba odmierzać czasu ze stoperem w ręce.
[#32] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@Bully Boys, post #24

Skoro sam nie możesz sprawdzić (chyba że możesz to napisz na jakim sprzęcie masz AOS4) to nie powinieneś się w tym temacie wypowiadać. Bo jeśli opinie na temat Aquaria czerpiesz od zwolenników AOS4 to miej na uwadze, że oni mogą być stronniczy w drugą stronę i przymykać oczy/nie pisać na forach o mniejszych bądź większych problemach z grą.
[#33] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@grxmrx, post #31

Nie mam dostępu do innego systemu dlatego pytałem o to, ile to jest te "10 razy wolniej", bo niewiele mi to mówi. A porównać chciałem wersje "morphosową" dla mini z wersją dla pegasosa2.
[#34] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@AmiChris, post #27

Ty znowu o sobie...
[#35] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@grxmrx, post #30

U mnie rewelacyjnie wszystko wygląda, co chcesz dokładnie wiedzieć?
[#36] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@luk, post #33

Przykładowo od kliknięcia na ikonkę do pokazania się głównego menu gry jest to czas ok. 1 minuta i 10 sekund (bez intra), załadowanie gry (nowa gra) nie licząc przerywników ok. 30 sekund.
[#37] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@Bully Boys, post #35

Na screenshotach wszystko może wyglądać rewelacyjnie.
[#38] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@grxmrx, post #37

To nie odpalałeś tego? Bo ja tak i muszę powiedzieć, ze u mnie ładnie wygląda w ruchu, stara szkoła 2D ...ach ten Heart of Darkness, po tylu latach, a w między czasie zawieszeniu projektu, jednak wyszedł i dobrze, bo warto było go ukończyć dla tej opowieści.
[#39] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a
A mi gra nie chce się uruchomić :/ . Wymagany jest jakis jeden konkretny plik z wersji PC (data.000) Czy cala gra do ktorej wrzucamy port
Czytałem redme i kiero napisał jedynie, że trzeba skopiować jedynie pliki z Aquaria :/ potem napisał, że wymagane są katalogi (trzeba je samemu zrobić )
SDL działa mi bo Gish`a uruchamiam....
[#40] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@MaveRick, post #39

te data.000 to chyba skompresowany plik. Potrzebne są rozpakowane i pokatalogowane (katalog mus, snd, data...) dane
[#41] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@MaveRick, post #39

ja nic nie pisalem. ja jedynie pomagalem przy porcie.
[#42] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a
A czy ktoś z twórców portu określił do jakiej wersji Aquarium jest ten port

Najpierw dopadłem wersje 1.0.0 potem 1.0.3 i nie działą po nie ma tam tych plików (jest jeden 205MB data.000) które jest mowa w readme for morph...
Dopiero jak zassałęm podane w readme pliki z portem AOS4 i po podmianie zadziałało. Wersja 1.1.3...
[#43] Re: Aquaria dla MorphOS-a i AROS-a

@grxmrx, post #22

> a w dodatku (przynajmniej u mnie) z sblive dźwięk jest zaszumiony, jak ze zdartej płyty.

Dziwne... też mam SBLive i nie zauważyłem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem