Komentowana treść: Cyfrowe marzenia
[#31] Re: Cyfrowe marzenia

@cacodemon666, post #5

>> Komu ta książka potrzebna ? Dzisiejszej młodzieży nie interesują stare gry ani ich historia, tym bardziej "kultowość" wielu tytułów.
Z kolei starzy wyjadacze znają historię z autopsji, więc też nie kupią. Kto kupi więc ?

Jak zwykle potrafisz "trafnie" określić potrzeby innych. Pochłonąłem większość angielskojęzycznych publikacji na ten temat i z wielką radością kupię pozycję napisaną przez polskiego autora. Zapewniam Cię też, że nie tylko ja jestem nią zainteresowany. Oducz się występowania w roli trybuna ludowego i swoje komentarze poprzedzaj zwrotem "według mnie".
[#32] Re: Cyfrowe marzenia

@mailman, post #6

Nie wiem, czy takie automaty w Polsce to była powszechna rzecz, ale ja bynajmniej grałem w moim mieście na amigowym automacie w Zoola. Pamiętam to doskonale, bo wtedy miałem C64 i to była moja pierwsza okazja aby zagrać na Amidze. Żetonu jednak się chyba nie wrzucało, tylko wybierało się z obszernego katalogu grę, a uprzejmy pan ją włączał na wskazanym automacie :D
[#33] Re: Cyfrowe marzenia
Wg mnie książka jest słaba i napisana jakoś tak arogancko, jakby autor narzucał swoja wersje historii. Ponadto ilość niedopowiedzeń i brak wiedzy w co niektórych tematach poraża...
[#34] Re: Cyfrowe marzenia

@c3h6, post #33

Ja ksiazki, niestety jeszcze nie czytalem. Podejrzewam, ze bedzie ona pretensjonalna, za krotka, niedokonca zgodna z prawda. Sadze rowniez, ze w Internecie, nawet na wikipedii znajde wiecej informacji za darmo. Moje podejrzenia biora sie z formy jak i postaci ksiazkowej, a takze z lektury pozycji z przed dekady. Jednakze sam rynek komputerowy mnie interesuje na tyle (jak rowniez mam spory sentyment), ze bede chcial kupic i przeczytac ta ksiazke.
Ciekawe czy jest dodawana wersja elektroniczna(prosze nie zaslaniac sie piractwem - pozycje papierowe+wersja elektroniczna istnieja i maja sie calkiem niezle, a poza tym reklama w Telexpress-ie zrobi zapewne swoje)? A takze czy istnieje mozliwosc otrzymania dedykacji od autora?
[#35] Re: Cyfrowe marzenia

@c3h6, post #33

No to mamy dokładnie te same odczucia. Przeczytałem większą część i jakoś nie mogę się zmusić, żeby doczytać resztę...
[#36] Re: Cyfrowe marzenia
A ja przeczytałem i myślę, że warto. Jest może i kilka błędów, są subiektywne opinie (ale traktuję to jako element publicystyki), ale ogólnie sympatyczne. Nie popisała się natomiast redakcja i miejscami czyta się dziwnie (powtórzenia na przykład). Jeżeli ktoś ma zamiar brać udział w konkursie i wygrać - to będzie zadowolony :), jeśli kupi za własne pieniądze - może być różnie (zależy od oczekiwań).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem