Komentowana treść: 10. urodziny PPA!
[#1] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego najlepszego i sto lat!
[#2] Re: 10. urodziny PPA!

@Shoonay, post #1

100 lat!!! :)
[#3] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego najlepszego!!! Zdrowie calej Redakcji. Aby tylko tak dalej.
[#4] Re: 10. urodziny PPA!
najlepszego :)
[#5] Re: 10. urodziny PPA!
100 lat PPA ! piwo
[#6] Re: 10. urodziny PPA!

@kjb, post #5

Zdrowie adminów piwo drunk piwo i 200 lat PPA !!!
[#7] Re: 10. urodziny PPA!
100 lat !!!!111111111111111111tysiącstojedenaście
[#8] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego najlepszego!
[#9] Re: 10. urodziny PPA!
A moze by z tej okazji dokladniej opisac historie rozwoju PPA?
[#10] Re: 10. urodziny PPA!
Sto lat! Sto lat! Sto lat! Niech żyją, żyją nam! OK
Dzięki za wszystko co dla nas robicie - dla klasycznych, dla niebieskich, dla czerwonych i dla arosowych! Dzięki za wszystko!

Ostatnia edycja: 18.08.10 01:14:00
[#11] Re: 10. urodziny PPA!
sto lat sto lat hej !!
[#12] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego najlepszego PPA! piwo
[#13] Re: 10. urodziny PPA!
100lat piwo
[#14] Re: 10. urodziny PPA!
No prosze prosze to już 10lat ... pamiętam początki ... aż się łezka kręci ... Gratuluję i życzę kolejnych lat ...
[#15] Re: 10. urodziny PPA!

@Shoonay, post #1

Niech żyje PPA!!!!!!! HIP HIP HURRRRRRAAA!!!!!! :o
[#16] Re: 10. urodziny PPA!
Dobrego
[#17] Re: 10. urodziny PPA!
Wszytkiego naj
[#18] Re: 10. urodziny PPA!
Sto...wiecie czego. OK
[#19] Re: 10. urodziny PPA!
Gratulacje i wszystkiego dobrego OK
[#20] Re: 10. urodziny PPA!
Tak może jeszcze trochę wspomnień dla najstarszych i najbardziej sentymentalnych użytkowników:
http://web.archive.org/web/2000-1996re_/http://ppa.pl
:)
[#21] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego Najlepszego!
[#22] Re: 10. urodziny PPA!
Życzę nam wszystkim żeby PPA trwało wiecznie i stale się rozwijało. W pewnym momencie ten portal wspaniale zastąpił mi amiga.com.pl i exec.pl. Wolę nie myśleć jak wyglądałoby moje amigowanie gdyby nie było PPA.
[#23] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego dobrego PPA. Ciężko by było bez Ciebie.

P.S. Tort niczym z Monty Pythona. Kto przygotował?
[#24] Re: 10. urodziny PPA!
Najlepszego:).
[#25] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego dobrego i wytrwałości w pracy dla adminów.
[#26] Re: 10. urodziny PPA!
Wszystkiego najlepszego. :) Oby tak dalej.
[#27] Re: 10. urodziny PPA!
Mimo, że nie jestem z Wami od początku, bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć, sto lat dla Amigi, ppa, i wszystkich amigowców!
[#28] Re: 10. urodziny PPA!

@Bagheera, post #27

Wszystkiego najlepszego!!
Jestem ciekaw co pijecie, bo jeśli za moje zdrowie, to mam chyba prawo wiedzieć co?
[#29] Re: 10. urodziny PPA!
Obysmy spotkali sie za 90 lat i swietowali 100 lecie. Wszystkiego najlepszego...wszystkim
[#30] Re: 10. urodziny PPA!
A my, Amigowcy, pijemy zdrowie adminów, bez których PPA nie trzymałoby się (za przeproszeniem) kupy :). Wielkie dzięki za wasz codzienny trud, znój, pot i powiększające się dioptrie waszych okularów (ew. szkieł kontaktowych). Jeśli choć przez chwilę zdarzy się wam pomyśleć, że wasza praca idzie na marne, to od razu się zlinczujcie! :). Głos Amigowców jest często bardzo cichy. Ci którzy komentują i biorą czynny udział w życiu portalu, są trochę jak ta piłeczka na szczycie waszego tortu urodzinowego. Reszta Amigowców, nie wyłaniając się z cienia wchłania wszystkie najdrobniejsze zmiany jakie wprowadzacie na PPA. Anyway... chcę powiedzieć, że wasza praca jest bardzo cenna, cenniejsza niż możecie to sobie wyobrazić!

Życzę wam wszystkiego najlepszego i dużo zapału na kolejne 10^2 lat :). Zdrowie PPA piwo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem