Komentowana treść: MorphOS 2.6 na AmiWest?
[#31] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@pampers, post #28

Tam przecież można wsadzić kartę z 128MB Vramu.

Ba, jak poszukasz to znajdziesz nieliczne Radosławy 9200 z 256MB.
A jak chłopaki udostępnią stery do R300 to Radeon 9800XT będzie jak znalazł :)
[#32] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@waldiamiga, post #31

Cały ambaras w tym, że przy obecnych sterownikach MorphOS jest mocen skorzystać jeno ze 128 MB. Może być, że się to odmieni (aliści, z tego com się dowiedział jest to zadanie nieliche i żaden z twórców MorphOSa jak dotychczas się k'niemu nie pokwapił) obawiam się jednakowoż, iż niezabawem.
[#33] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@waldiamiga, post #31

256 MB byłoby fajne. Jednak mi słabo na tym zależy. Mi przede wszystkim chodzi o to żeby nie było 32 MB VRAM, bo taka ilość wręcz utrudnia nawet podstawową obsługę MorphOSa. Niech będzie 64 MB i więcej nie chcę.

Ostatnia edycja: 24.09.10 16:11:29
[#34] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@waldiamiga, post #31

w efice mam 9250 z 256 mb ramu :) akurat taka mialem
[#35] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@waldiamiga, post #31

Mam takiego 256 bit/256 mb ram na opchnięcie. Był szykowany do PM, ale teraz mam eMaca z licencją i będę sprzedawał.
[#36] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@pampers, post #28

G5 w zupełności mi wystarczy (jakby było G5x2 to jeszcze lepiej). No ale na jaki mocniejszy niby sprzęt z PPC niż G5 teoretycznie można liczyć? Zaraz Ender wyskoczy z ARM-em
[#37] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@Arbuz, post #36

Z SH5
[#38] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?
No ladna promocja systemu ;)
[#39] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@Ender, post #37

E tam Hitachi... niech dalej koparki i młotki robią Teraz na czasie jest Tilera OK
[#40] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@Ender, post #37

Mówiłem, że wyskoczy:P
[#41] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@Arbuz, post #40

Było wywoływać wilka z lasu, było? :D
[#42] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@pampers, post #41

A tak serio, to fajnie by było żeby następny procesor, na którym ruszy Morphos był kilkurdzeniowy (np. dodatkowe rdzenie to DSP i rdzeń do liczenia fizyki.
PS. Wilk wraca do lasu ;)
[#43] Re: MorphOS 2.6 na AmiWest?

@Ender, post #42

Następny MorphOS wyjdzie też na dual g4, wprawdzie to nie 2 rdzenie ale 2 procesory ale od czegoś trzeba zacząć ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem