Komentowana treść: OWB 1.11 dla MorphOS-a
[#1] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Ile to razy można pisać że Fab rządzi... W nieskończoność - Fab rządzi!! Dzięki!
[#2] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Taka sobie wiadomość.
[#3] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@XaVeR, post #2

Dlaczego? Od przybytku głowa nie boli.
[#4] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Ciekawe co z OWB/OS4 i ogólnie SandLabs. Wiem że Joerg się wypisał z projektu a sama stronka nie działa...

Ostatnia edycja: 06.11.10 23:08:09
[#5] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@XaVeR, post #2

A można wiedzieć co Ci nie pasuje w kolejnym update najlepszej przeglądarki na amigowe systemy?
[#6] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@pampers, post #5

Zapewne sobie trochę przytrolował kolega.

A ja cieszę się z rozwoju programu! :)
[#7] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@pampers, post #5

Jezeli uzywa np. klasyka to dla niego to "taka-se" wiadomosc. Taka jak dla mnie
[#8] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
OWB jest jeszcze w ogóle rozwijane ? Strona twórców nie działa. Czy będzie to miało jakiś wpływ na rozwój OWB dla MOSa ?
[#9] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@Sventevith, post #8

A swoją drogą wiadomość bardzo pozytywna :D
[#10] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@Sventevith, post #8

Pewnie nie będzie miało, bo Fab teraz korzysta bezpośrednio z repozytorium WebKita, który był enginem dla OWB.
[#11] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Super! Szczególnie ta poprawka z wyświetlaniem miniaturek na yt i google :)

[#12] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
No to instalka :). Thanx Fab.
[#13] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Jak zwykle kawał dobrej roboty. Thx Fab !!
[#14] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
super wiadomość OK
[#15] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@Sventevith, post #8

Ta przegladarka nazywa sie OWB tylko dlatego, że fab nie widzi na razie sensu w zmianie nazwy. Z tego co mowil, fragmentów z oryginalnego OWB zostalo w jego kodzie bardzo niewiele.
[#16] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Jestem zaskoczony piękną obsługą youtuba w trybie flash OK
[#17] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #16

Flashowy YouTube działa już szybko w trybie niefullscreenowym? Wcześniej w fullscreenie działało to przepięknie ale tak po prostu na stronie to tak średnio.

Niestety nie mogę sprawdzić, bo jestem w trakcie przeprowadzki i na razie mam tylko dostęp do internetu z MacBooka i iPhone.
[#18] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@MDW, post #17

Jest postęp :)
Jak wrócić z trybu fullscreen Youtuba do okienka?
[#19] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #18

1.11 nie testowałem, ale w 1.10 po prostu dwuklik...
[#20] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@madman15, post #19

Dzięki Fab! Kochamy Cię, my mosowcy :* ;)
[#21] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
I poraz kolejny zamarzyłem o nowej wersji OWB, zagladam na PPA, a tu news o nowej wersji OWB. Wielkie dzięki!:)
[#22] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a
Niedługo to i ja sobie przetestuje OWB :)
[#23] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@MDW, post #17

Fajnie, że OWB ciągle się rozwija i jest coraz lepszy.

@MDW

na moje oko jest szybszy w wyswietlaniu stron, poprawnie wyświetla miniaturki na youtube, szybciej wyświetla filmy w trybie niefull, ale jeszcze się trochę tnie - tutaj to chyba już wina samego flasha.
[#24] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@AS, post #23

Na wstępie szacun dla Faba...

Co do Flasha to pod MacOSX jest ok więc to kwestia oprogramowania do obsługi Flasha.

P.S. Jutro będę testował ... najbardziej dokucza mi zawieszka gdy pracuje się na dwóch oknach. Sprawdzcie u siebie. Otworzcie pierwsze okno i kilka stron na zakładkach. Ikonifikacja i nowe okno ze stronami. Ikonifikacja drugiego okna z kilkoma zakladkami i teraz zawieszka pojawia się jak chcę otworzyć pierwsze okno OWB...
Występuje to tylko czasami...
[#25] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@MaveRick, post #24

A autorowi raportowałeś? Jak nie, to błędu nie ma
[#26] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #16

cos mi sie wydaje, ze mylisz pojecia. obsluga flasha sie nie zmienila absolutnie wcale. to ciagle stara wtyczka. youtube najlepiej ogladac uzywajac trybu html5 (webm, lub poprzez dodanie sobie skryptu)

Ostatnia edycja: 07.11.10 19:51:06
[#27] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@kiero, post #26

Wiesz, ja nie napisałem, że wtyczka jest nowa, tylko, że świetnie działa. Przed aktualizacją OWB używałem trybu HTM5 a teraz nie ma takiej potrzeby. Działa jak na normalnej windowsowej przegladarce. :)
Być może optymalizacja kodu samej przeglądarki spowodowała, że wtyczka działa lepiej, ja się na tym nie znam. Informuję jedynie, ze na moim mini 1.25 mam płynne odtwarzanie filmów w trybie flash zarówno na fullscreenie jak i w okienku (czasem jakaś klatka przeskoczy nie tak ale widzę różnicę z tym, co było wcześniej).
Mógłbym spróbować downgradu, żeby się upewnić ale mi się nie chce ;)

Nie mówię, że jest idealnie. Znalazłem stronę z flashem, na której przeglądarka się wiesza ale YT jest OK.

Ostatnia edycja: 07.11.10 20:40:03
[#28] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #27

"Informuję jedynie, ze na moim mini 1.25 mam płynne odtwarzanie filmów w trybie flash zarówno na fullscreenie jak i w okienku"

wlasnie dlatego twierdze, ze do odtwarzania nie jest uzywany flash;)
[#29] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@kiero, post #28

wszedłem na youtube.com/html5 i uzyskałem komunikat, że "You are not currently in the HTML5 trial" No to co było używanie do odtwania jeśli nie flash? :)

Ostatnia edycja: 07.11.10 21:17:36
[#30] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #29

skrypty faba ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem