Komentowana treść: OWB 1.11 dla MorphOS-a
[#31] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #29

skrypty ktore podmieniaja odpowiednio elementy na stronie tak, zeby uzywane byly wewnetrzne procedury od odtwarzania wideo.
[#32] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@rzookol, post #30

Włączyłem je. Czyli to, co widzę to jednak nie flash? Nieważne. Ważne, że pięknie działa. :)

Ostatnia edycja: 07.11.10 23:05:34
[#33] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@tomek, post #32

tak, to nie flash. wtyczka do flasha nie ma nawet trybu pelnoekranowego;)
[#34] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@kiero, post #33

A ja właśnie odkryłem przyczynę długiego oczekiwania na ładowanie stron (nie na uruchomienie OWB). Zastanawiałem się czemu na nienajszybszym przecież PowerMacu 500 MHz trwa to znacznie krócej niż na Pegasosie 2 z G4. Najpierw myślałem, że to dlatego, że na Pegasosie mam zainstalowanych dla OWB więcej czcionek. Podmiana na standardowy pakiet nic jednak nie zmieniła. Winnym okazał się w końcu plik conf/WebpageIcons.db, który na Pegasosie rozrósł się do 20 MB. Po skasowaniu go, OWB ładuje strony momentalnie. Warto się zatem przyjrzeć temu plikowi, na moje oko trzymane są w nim favikony odwiedzanych stron (przy okazji to pewna "dziura" w prywatności, ktoś uparty mógłby sobie dojść po tych ikonach, jakie strony odwiedzam, mimo wykasowania historii).

Ostatnia edycja: 08.11.10 08:21:16
[#35] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@Jacek Piszczek, post #25

Błąd nadal występuje... napisze do Faba.

Przypomnę. Po uruchomieniu okna OWB i odpaleniu kilku stron w zakładkach i ikonifikacji tego okna uruchamiamy drugie okno OWB i śmigamy po necie. Odpalamy kilka stron ikonifikujemy lub zamykamy drugie okno OWB. Czasami błąd wyskakuje odrazu a czasami dopiero jak klikniemy na ikone pierwszego okna.
[#36] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #34

przeciez ci pisalem na #ppa ze problemem sa faviconki i gramgentacja dysku
[#37] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@MaveRick, post #35

Jeśli w czasie gdy pierwsza instancja OWB jest zikonifikowana otworzysz 'nowe okno' (czyli rozumiem, że odpalasz następne OWB), to winien jest najprawdopodobniej flash. Odinstaluj plugin i będzie dobrze.
[#38] Re: OWB 1.11 dla MorphOS-a

@MDW, post #17

Jeszcze nie ;) W trybie niefullscreenowym nie dogonił jeszcze flasha z OSX pod molkiem, gdzie filmy na YT (240p po zbuforowaniu) idą płynnie a tam G4 mieli flasha + framebuffer .

PS. troche spóźniony ten koment ale dopiero miałem czas porównać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem