Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna
[#31] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna
To kiedy PPA #4? ;)
[#32] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@alekc, post #31

Być może w styczniu, choć nie jest wykluczone że może w innej postaci.
[#33] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@mailman, post #32

Wnoszę o postać papieru toaletowego bo to ostatnio jedyne miejsce gdzie mam czas poczytać
[#34] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna
No cóż, ściągnąłem, przejrzałem, poczytałem, i zdania nie zmieniam. PPA może buty czyścić darmowemu C&A.
[#35] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@Pinto, post #34

A moim zdaniem to darmowy PPA# jest lepszy.
[#36] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@Pinto, post #34

PPA może buty czyścić darmowemu C&A.

Nie może. C&A jest po prostu nudny . Wcale nie dlatego, że darmowy, tylko dlatego, że zwyczajnie nie na temat. Nic o nowych amigo[wych|podobnych] systemach a nawet o klasykach to są szczątki. Jak kogoś bawi czytanie o komodorkach i scenie sprzed 10 lat, to OK, ale porównywanie PPA i C&A to jak porównywanie "Wiadomości Wędkarskich" i "Łowca Polskiego".

W C&A można też zauważyć bardziej "odważny" layout, więcej się operuje kolorami, tłami po całości itp. Wynika to jednak w znacznej mierze z faktu, że C&A nie jest drukowany - można sobie pozwolić na więcej w designie. Moim zdaniem ten layout jest nawet zbyt odważny - gazeta jest niespójna stylistycznie. No ale to tylko takie moje zdanie amatora.

[#37] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@G. Kraszewski, post #36

Gwoli prawdy to zrobił Pan mi reklamę C&A pisząc tę wypowiedź, bo tej gazety jeszcze nie czytałem ;) Tym oto fragmentem: "Jak kogoś bawi czytanie o komodorkach i scenie sprzed 10 lat, to OK"

Jak kogoś bawi czytanie wiadomości o scenie sprzed 10 lat to będzie miał radość z czytania tego pisma, a jeśli kogoś to nie bawi to się wynudzi, ale dlaczego napisał Pan, że C&A jest "nie na temat" - raczej pasuje określenie "nie na bieżące tematy".

A co do PPA to ja zdania nie zmieniam, jestem zadowolony z tego co jest w tej gazecie, jest to porządnie redagowana gazeta z wieloma ciekawymi artykułami. I wolę wersję drukowaną - dla mnie jest znacznie wygodniejsza w czytaniu - wersje PDF dokumentów zazwyczaj drukuję :)
[#38] Re: Polskie Pismo Amigowe #1 - wersja elektroniczna

@Minniat, post #37

Gwoli prawdy to zrobił Pan mi reklamę C&A pisząc tę wypowiedź

Dlaczego nie? Ja nic do C&A nie mam, wręcz przeciwnie. Moja wypowiedź była lekko ironiczna (cóż, zapomniałem mordki postawić na końcu) i pokazywała do czego prowadzi ocenianie pisma li tylko przez pryzmat własnych zainteresowań.

wersje PDF dokumentów zazwyczaj drukuję

W przypadku drukowania C&A trzeba się przygotować na spore zużycie tuszu, czy tonera...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem