Komentowana treść: Wywiad z twórcą Directory Opus
[#31] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@przemysław, post #19

Tak na marginesie, tego typu kombajny nieźle nieświadomego usera odmóżdżają. Skasujesz mu Opusa i człowiek jest w lesie.

Coś w tym jest. Podobnie działa TC. Po co używać okienek, skoro jest TC?
Ale co racja, to racja, po czasie człowiek nie wie jak sobie poradzić bez TC/OPUSa.
Ja TC używam tylko w domu. W innych miejscach mam dostęp tylko do okienek Win, więc muszę umieć się w tym okienkowym galimatiasie poruszać.
Ale w domu, Win nie będzie pluł mi w twarz. TC rządzi. Jakby nie było TC, to pewnie OPUSa bym używał albo coś podobnego. :)
[#32] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@Andrzej Drozd, post #31

Ja mam podobnie - w pracy goły Windows XP i jakoś sobie radzę - ale w domu nie będę się męczył. Jak by nie było Opusa to bym używał TC albo coś podobnego ;)
[#33] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@gorzyga, post #32

Ja mam w pracy PowerDeska, a w domu Opusa6. W sumie aż tak często to nie korzystam z nich - jak potrzeba.

[#34] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@HOŁDYS, post #29

VC i NC i MC dzialaja w trybie 640x200 (med res)

Da się rozdzielczość w pionie zwiększyć x2 :)
[#35] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@gorzyga, post #32

I o to właśnie chodzi. :)
[#36] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus

@Drako^lM, post #30

ale wstyd
[#37] Re: Wywiad z twórcą Directory Opus
Ech, kolejne typowe amigowanie, vapourware i kolejny DOpus już na gwiazdkę 2005 roku... "Licencję na Amigę możemy sprzedać za niewielką kwotę". Szkoda, że nadal dawne amigowe firmy, które nie sprzedają i nie oferują wsparcia swoich produktów wolą nadal trzymać w szufladach oprogramowanie niż udostępnić je pozostałej garstce ami fanów za przysłowiowego dolara.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem