Komentowana treść: Co dalej z Directory Opus Magellan?
[#31] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Ender, post #28

Oj ,brakowalo by mi wtedy Scalos'a na 68k. Moze sie jakos podzielimy? :D
[#32] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Banter, post #31

Ale jak widać tu nie chodzi o dzielenie się softem i współpracę by każdy neo-amigowy system się rozwijał, tylko o to by MOS był najlepszy/najfajniejszy a konkurencie ubić zawczasu. :)
[#33] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@pampers, post #17

Co w Ambiencie takiego magellanowego? Magellan jest absolutnie konfigurowalny, a Ambient wcale. W Ambiencie w definicji akcji nawet nie można kilku wierszy z rozkazami podać. Znaczy co dziwne podać można, ale potem wykona tylko pierwszy. Lipa Ja tam uzywam Magellana pod MorphOS-em na osobnym ekranie. Ten dodatkowy ekran przydaje się. Szkoda że Ambient nie ma możliwosci otworzenia drugiego ekranu - równoprawnego z głównym, to tak przy okazji.
[#34] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@radzik, post #32

tylko o to by MOS był najlepszy/najfajniejszy

Myślisz, że Scalos poprawiłby fajność MorphOS-a? Przypuszczam, że wątpię...

a konkurencie ubić zawczasu

Konkurencja sama się ubija. Wystarczy nie przeszkadzać.
[#35] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@lubmil, post #33

U mnie wykonuje każdy, nie tylko pierwszy. Ambientowi bliżej do Magellana niż WB, porównywać mi się już nie chce, Magellana od dawna nie używam.
[#36] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@radzik, post #32

Wiesz od pewnego czasu tak myślę (może poza ubiciem konkurencji - nie chcę mieć z nią nic wspólnego) i wiesz dobrze kto się przyczynił do zmiany mojego podejścia do tematu naszego hobby.


Ostatnia edycja: 19.02.11 08:16:53
[#37] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Banter, post #31

scalos ma obecnie 2 powazne wady:
- niedoprojektowane gui
- stabilnosc

jak to poprawią to bylby spoko desktop
[#38] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Ender, post #36

Ja wszystko rozumiem, ze sa zwolenicy AOS 68k, OS4, MOS, AROS. Ok, ale czy nie mozna by wspolpracowac pod wzgledem softu? Kazdemu by to na dobre wyszlo. Fakt problemem jest MUI, choc jak widac da sie zrobic cos z tym na przkladzie Digi, czy OWB.
A takie wypowiedzie, ze tylko dla MOS, od razu kojarza mi sie z nienawiscia. Nie fajne podejscie.
[#39] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Ender, post #36

i wiesz dobrze kto się przyczynił do zmiany mojego podejścia

Czyli ogólnie mówiąc dałeś się zmanipulować...
[#40] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@tszczurek, post #39

Tak dałem. Jeżeli doszłoby do powstania nowego systemu na bazie tego co jest to byłoby super. Niestety środowisko AOS w Polsce kojarzy mi się z pewnymi osobami, które na każdym kroku obrażają każdego kto ma inne poglądy (Nie wiem jak jest na zachodzie, nie zaglądam na zachodnie fora). Co gorsze manipulowały moimi wypowiedziami, ech szkoda gadać. Chętnie poznam system, który należy "brać nawet jak jest gorszy jak się chce być amigowcem" tak to mniej więcej leciało.

@radzik
A to co zrobił Mufa z moim wątkiem "mam marzenie" na execu było fajne? A nazwanie mnie dewiantem tylko dlatego, że uzywam Morphos-a i brak reakcji adminów. DOŚĆ!!! Niech się bawią sami i tak ja będę miał rację, że to SAM460 a nie AOX1000 będzie popularniejsza (jak tylko dopracują system dla tej płyty). Wracając do tematu skoro nie idzie się dogadać, to trzeba proponować/propagować rozwiązania dla systemu, który się wybrało.

Ostatnia edycja: 19.02.11 09:42:25
[#41] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@Banter, post #31

A może Morphos w wersji dla Natami?
[#42] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@radzik, post #38

Przeciez ta nienawisc ty i twoi koledzy zasialiscie
Wiec teraz nie udawaj(cie) poszkodowan(ego|ych).
[#43] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@AmiChris, post #42

Jakos nie wydaje mi sie abym ja i moi (jacy?) koledzy zasiali nienawisc ani do MOS ani do AROS. To, ze wole OS4 to jest inna kwestia, ale nikomu nie dopiekalem z tego powodu, w przeciwienstwie do Ciebie. Jakos zawsze pod tematem zwiazanym z OS4 co by to nie bylo, pojawias sie Ty ze swoim szderstwem. To akurat mi sie nie podoba. Kazdy wybral swoja droge i tyle. Tym bardzie, ze nie widze aby uzytkownicy AOS 68k, czy OS4 krytykowali kazdego newsa o MOSie. Wypada miec troche szacunku dla innych i samego siebie.
[#44] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?

@radzik, post #43

Ender, Amichris, radzik - ostrzeżenie. Kolejnych nie będzie.

--
Moderator
[#45] Re: Co dalej z Directory Opus Magellan?
@ wszyscy
Jeżeli kogokolwiek obraziły wyrażane przeze mnie opinie to przepraszam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem