Komentowana treść: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad
[#31] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@stachu100, post #27

Wypowiedź kolegi była rozmyślna, dorzucił drwa do pieca. Co do wczytywania się gry, rzeczywiście trwa to ponad 30 sekund. Ale przecież to taka normalna przeszkadzajka nie zarejestrowanej wersji. Podobnie jak w programie Total Commander pokazuje się 1,2,3 -- na tym polega nierejestrowana wersja. Autor daje do zrozumienia "kup klucz i masz wszystko od razu".
Co do Amigowego światka, 200 osób na Polskię to nawet nie kropla w morzu. Zastanawia mnie tylko jedno, po co taki koleś gra w amigowe gry, oblewa systemy błotem niekompatybilności itp. Nie lepiej zająć się swoją ulubioną grą ? Np instalowaniem Windowsa ? Lepszej gry nie widziałem, Najlepiej na ten czas wyjąć ram i dać np. 128 MB, wtedy gra się lepiej na PC w powyższą grę...
[#32] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Wojox, post #31

.... i po 30 dniach jak nie skasujesz TC to jestes piratem !!!!!
[#33] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Wojox, post #31

Takie bzdury o windows, mogleś opowiadać w czasach win95, 98 i millenium, kiedy rzeczywiście ich stabilność pozostawiala wiele do życzenia. Win xp, vista i win7 są zdecydowanie lepsze pod tym względem i nie ma potrzeby reinstalacji co miesiąc. Daruj więc sobie te idiotyczne przytyki.
[#34] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Wojox, post #31

Proszę zaprzestać dyskusję o Windows w tym wątku.

--
Moderator
[#35] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Wojox, post #31

Jaka gra się tyle wczytuje? Bo u mnie chyba żadna. Beneath a Steel Sky szybciej się czyta.
Co do Capital Punishment - chyba rzeczywiście nie chciał mi działać, zaraz sprawdzę. Problemem może tu być moje 040. Fightin' Spirit - nie sprawdzałem w ogóle.
[#36] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #14

A czy lepsza to wersja niż:
http://stare.e-gry.net/gry/alien-breed-7in1
[#37] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drops, post #36

A wiesz o czym piszemy, bo mam wrażenie, że chyba nie?
[#38] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #37

News mówi o tym, że "Nowa wersja przyspiesza działanie gry ponad dwukrotnie zapewniając możliwą grę na pełnym ekranie, z maksymalną liczbą szczegółów na procesorze 68060". Ja podałem link do gry, która działa płynnie na pełnym ekranie pod emulatorem. Która jest lepsza ?
[#39] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drops, post #38

Gdybyś nie zauważył, nas tutaj nie interesuje emulacja. Od tego są inne portale. Traktuj to jako ostrzeżenie.

--
Moderator
[#40] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #39

Obydwie gry - Fightin Spirit i Capital Punishment działają bez żadnego problemu na WinUAE przez WHDLoad. Trzeba najpierw odpowiednio skonfigurować emulator, a nie od razu obarczać Amigowy soft.

"A czy lepsza to wersja niż:
http://stare.e-gry.net/gry/alien-breed-7in1"
A to co w tym linku to nic innego jak skompilowane WinUAE razem z tymi Alienami.

Ostatnia edycja: 21.02.11 21:12:19
[#41] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drops, post #38

poza tym podałeś linka do nie tej gry, Alien Breed , a AB3D2 to zupełnie inne gry
[#42] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@vegeta, post #41

Dobra nie dopatrzyłem sorry ;)
[#43] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drozd, post #30

Potestowałem na swoim Blizzardzie 030/50MHz... W trybie niepełnego ekranu da się nawet grać dość płynnie :) Ale Doom chodzi o wiele lepiej na pełnym ekranie ;)
[#44] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad
Śmiga - ładnie

i tak poza tym to :

WHDLoad - polecam zarejestrować !!!


[#45] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad
No super, ale działa to na CGX czy tylko AGA?
[#46] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Czarek, post #45

AGA only, jak wszystko pod WHD.
[#47] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad
Tutaj jest link do filmu na YT, w którym odpaliłem TKG na standardowym i przyspieszonym slave, na Apollo 040/40 MHz. :)
[#48] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #39

Gdybyś nie zauważył, nas tutaj nie interesuje emulacja.


Mnie interesuje, nie "nas", a ewentualnie Ciebie. Nie rozumiem dlaczego mialbym o tym nie czytac.
[#49] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Galnospoke, post #48

Bo to nie jest ten portal. Nie traktujemy emulacji, jak jakiegoś zła. Także o tym informujemy, ale wywody nawołujące do tego, że niepotrzebnie się męczymy z prawdziwym sprzętem skoro emulacja zapewnia to samo i nawet lepiej nie są tu na miejscu i nas nie interesują. Poza tym te komentarze nie mają żadnego związku z wiadomością i są po prostu dyskusją nie na temat. Podobnie zresztą jak Twój post. Traktuj to jako ostrzeżenie.

--
Moderator
[#50] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Galnospoke, post #48

O Emulacji można sobie porozmawiać na Forum - nawet jest odpowiedni dział do tego ;P OK
[#51] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@(V)(I)mothe(P), post #50

Ja bym się ucieszył. gdyby poprawiona została obsługa 68040 i cache'u. Chodzi mi oczywiście o MK II. Pod Whdload nie da się grać po wyłączeniu cache'u, bo gra zwalnia i animacja przestaje być płynna. A włączenie cache'u powoduje, że gra się wiesza. Chyba, że to już poprawili?
[#52] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@OSH, post #51

To jest problem slave'ów. Ich autorzy zapominają o posiadaczach 68040. I wcale nie chodzi tutaj o cache, lecz ma to związek z pamięcią Chip (trzeba poszukać na EAB, tam było to tłumaczone).
[#53] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #49

Malo mnie interesuje Twoje zdanie czy Ci sie podoba to co pisze czy nie. Do momentu az ludzie trzymaja netykiety i rowniez trzymaja sie w miare tematu nie masz NIC do powiedzenia. Wiec na drugi raz pisz za siebie, a nie za innych.

BTW: Czyzbys nalezal do tych moderatorow, ktorzy decyduja o wszystkim promieniu 100 metrow od tego slupka cytujac Mleczke? Chcesz mnie zbanowac? Prosze bardzo - Tobie poprawmi to humor (taki silny, duzy jestes), a po mnie splynie (zawsze leje uprzejmie na internetowych macho ergo zyciowe zera).

Pa.
[#54] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Galnospoke, post #53

Pewnie masz tu 5 różnych kont, to ci wszystko jedno że to dostanie bana. :P
[#55] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drozd, post #54

Najlepiej wszystkie pięć, przecież i tak nic ciekawego żadne z nich nie ma do powiedzenia. Jeżeli człowiek swój współczynnik inteligencji rozdzielił na pięć kont, to siłą rzeczy każde z nich jest na poziomie, który każdy sam może oszacować wykonując proste dzielenie .
[#56] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Galnospoke, post #53

Ban na tydzień za ciągnięcie OT po ostrzeżeniu.

--
Moderator.
[#57] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@Andrzej Drozd, post #54

@Andrzej Drozd i G. Kraszewski

Proszę zakończyć OT. Ostrzeżenie.

Gwoli wyjaśnienia, powielanie kont będzie nagradzane banami dożywotnimi na każdym sklonowanym koncie. Wkrótce pojawi się stosowna zmiana w regulaminie.

--
Moderator
[#58] Re: Przyspieszony Alien Breed 3D II dla WHDLoad

@mailman, post #57

Gwoli wyjaśnienia, powielanie kont będzie nagradzane banami dożywotnimi na każdym sklonowanym koncie. Wkrótce pojawi się stosowna zmiana w regulaminie.

I to jest *naprawdę* świetna wiadomość! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem