Komentowana treść: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony
[#61] Re: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony

@Minniat, post #60

@Minniat

Nie ma problemu, to tylko parę sugestii, pamiętaj, tylko, żeby nie przesadzić ze skracaniem :)

Pozdrawiam
[#62] Re: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony

@G. Kraszewski, post #1

Będzie wersja na 3.9?
[#63] Re: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony

@QkiZ, post #62

Spotkałem się już z takimi propozycjami, ale moja odpowiedź brzmi: jako drugi program co najwyżej.
[#64] Re: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony
Projekt OpenAmiga Icon Editor został zwieńczony sukcesem.


Wedlug tej strony:

http://openamiga.org/?function=viewproject&projectid=26

jeszcze nie. Jezeli strona zawiera nieaktualne informacje, popros administratora o zmiane statusu z "Assigned" na "Finished".

PS. Minniat, nie obrazaj sie tak bardzo za krytyke. Tym bardziej za taka, ktora byla naprawde dosc neutralnie wyrazona. Czy na studiach tez obrazasz sie na wykladowcow za krytyczne uwagi?
[#65] Re: Projekt OpenAmiga Icon Editor zakończony

@szuler, post #64

@Szuler
Nie kontaktowałem się jeszcze z Orginem w tej sprawie, kod wersji 1.4 był załadowany przed publikacją tego newsa do repozytorium OpenAmiga.org. Na AmigaBounty.net projekt jest jako ukończony.

Projekt edytora ikon ciągnę do przodu, tj. pracuję nad nowszym wydaniem, tak jak napisałem skróciłem procedury, by były łatwiejsze w utrzymaniu. Myślę, że poproszę Orgina o aktualizację strony dopiero po wydaniu upgrade'u edytora, a że Święta Wielkiej Nocy za pasem to będę miał trochę więcej czasu na pisanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem