Komentowana treść: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach
[#31] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@HOŁDYS, post #29

Hołdys, jak wypijesz też bywasz kosmitą.
[#32] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@nimrod7, post #9

mniejsza cena nie zagwarantuje wyższej sprzedaży

No nie, tylko trochę opóźni sprzedaż o np. 2-3 miesiące. Niektórzy przestaną palić papierosy (jak wspomniał MDW)i w ciągu miesiąca zaoszczędzą około 200 zł. :)
Kto ma kupić to i tak kupi, tylko najwyżej trochę później.
[#33] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach
Wiadomo już ile Hyperion oferuje programistom, o których pomoc niedawno apelował?
[#34] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@HOŁDYS, post #25

polecam ksiazki Grzesiuka i jak bylo w przedwojennej warszawie ..bez cwiary nie bylo co isc na zabawe :P w latach 30-tych nie mialbys kolegow ;p


a o wysokiej akcyzie, mandatach za picie w parku itp, tez cos wspominal ;)
[#35] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@HOŁDYS, post #25

Zdrowy jak dzik Gorzalka w ograniczonych ilosciach naprawde nie jest zla na krazenie i dezynfekcje jak znalazl ..


Alkohol to naturalny środek dezynfekujący, odrobaczający i mordujący wszelkie bakterie oraz zapobiegający zakażeniom i infekcjom typu grypa.
Dlaczego piwosze rzadko chorują? A no dlatego.

Oczywiście są skutki uboczne. Nie mogą używać ludzie chorzy na serce, wątrobę i inne choroby.
Tak czy inaczej marskość wątroby to mit! A Piwo nawet regeneruje wątrobę.
Marskości conajwyżej doczekają się ludzie którzy mieszają lekarstwa lub dopalacze z alkoholem.
[#36] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@Pinto, post #33

Jeżeli jesteś zainteresowany programowaniem zawsze możesz się zgłosić do Hyperionu lub napisać do mnie na priv.

Bardzo mnie cieszy, że wkońcu AmigaOS4.1classic trafił do sprzedaży. Teraz jeszcze jak wypali zbiorowy zakup systemu to wyjdzie jeszcze taniej z korzyścią dla kupujących.
[#37] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@Leon, post #36

Tzn. taniej od 120 ojro? Na tej zasadzie jak kupowaliśmy zniżkowy klucz do WHDLoad, czy taniej tylko o koszty wysyłki?
[#38] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@Andrzej Drozd, post #37

Na pewno taniej o koszty wysyłki no chyba, że trafi się dobry negocjator to jeszcze coś tam urwie. :)
[#39] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@Andrzej Drozd, post #35

Odpowiedź znajdziesz tutaj: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&t=23806

I proszę mi nie zaśmiecać więcej wątku tymi etanolowymi bzdurami. Macie Forum i Hyde Park - jego używajcie.
[#40] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@michalmarek77, post #3

Ile takich konfigów, może być obecnie uzytkowanych - 100-200, nie więcej .......

Sam sobie odpowiedziałeś. Dlatego taka cena... Wychodzi 1,3 zł dziennie odkładając przez rok. Majątek.
[#41] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach
Lubię to. OK
[#42] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@HOŁDYS, post #2

Hołdysie masz rację,ja już wtłoczyłem trochę grosza w moją Ami i zrobię,jak mówisz nic na to nie poradzę i nie mam zamiaru wdawać się w dywagację,warto,czy nie warto mam swoje zdanie i go nie zmienię.
[#43] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach
Cena jest ok. Traktowanie hobby w kwestiach czysto materialnych to pomyłka. Nie stać Cię zmień hobby. Bierki są tańsze.
[#44] Re: AmigaOS 4.1 Classic już w sklepach

@Sventevith, post #43

cena jest z d... ale biorac pod uwage koszty developmentu ma swoje uzasadnienie.
anyway, nie sadze aby 120eur skusilo tych niewielu szczesliwych posiadaczy do zakupu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem