Komentowana treść: MUI OWB 1.9
[#31] Re: MUI OWB 1.9

@grxmrx, post #30

Z ciekawości wszedłem i wynik: 186 pukntów + 7 bonusowych ma Opera 11.51 dla Ubuntu 64bit OWB+MorphOS rules
[#32] Re: MUI OWB 1.9

@Skotos, post #31

Opera/WinXP - 286 + 7 bonus. Dla porównania - IE8 ma 41 i brak bonusowych :)
[#33] Re: MUI OWB 1.9
No ja się zastanawiam tylko czy panowie maja ją rozwijać samodzielnie czy będą korzystać ze źródeł faba tylko...


[#34] Re: MUI OWB 1.9

@Drako^lM, post #33

Jezeli czlowiek pozwala i jeszcze przy tym pomaga, to co sie martwisz ?
[#35] Re: MUI OWB 1.9

@grxmrx, post #26

Nieważne że program jest "zgapiony" z MOSa. Ważne że działa. :)
[#36] Re: MUI OWB 1.9

@madman15, post #32

Opera 11.51/ubuntu 32bit - 286+7
Chrome 13.0.782.218/ubuntu 32bit - 322+13
Firefox 6.0.1/ubuntu 32bit - 313+9
[#37] Re: MUI OWB 1.9
Na tym filmiku mozna zobaczyc jak szybko dziala nowe OWB na Sam667Mhz.
[#38] Re: MUI OWB 1.9

@Leon, post #37

No...Coś mi się wydaje że TimberWolf przegrał.
Dlaczego?
A no dlatego, że programowi komercyjnemu za X kasy w takim środowisku, zawsze ktoś pokaże "rogi".
Choćby miała się skupić ekipa 5 osobowa, to jako prawdziwy hackerski team, pokażą że są lepsi i zrobią to za free. ;)
[#39] Re: MUI OWB 1.9

@cactoos, post #34

No fajne by było jak panowie też by coś wnieśli do OWB ;)
[#40] Re: MUI OWB 1.9

@Drako^lM, post #39

Już wnieśli. Pokazali, że można w grupie pracować.
[#41] Re: MUI OWB 1.9

@Leon, post #40

jedyne co zostało pokazane to to, że warto mieć mui4 na amigaos4 i potwarzane jak mantra słowa "mui jest w systemie tylko po to by uruchamiać stare oprogramowanie" to było bicie piany i robienie wody z mózgu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem