Komentowana treść: Bajty polskie
[#1] Re: Bajty polskie
Z niecierpliwością czekam na przesyłkę. Poprzednią książka p. Kluski - "Dawno temu w grach" - przeczytałem od deski do deski jednym tchem. Mam nadzieję, że "Bajty..." również będą udane.
[#2] Re: Bajty polskie
OK
[#3] Re: Bajty polskie
Gratuluje wytrwałości. Książkę oczywiście zamówię.

Czterysetny komentarz :D


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Bajty polskie
ciekawa pozycja ;)
[#5] Re: Bajty polskie
A ta gra na Odre jest dolaczana do ksiazki? Chyba nawet byl gdzies emulator zblizonej maszyny, ale nie moge sobie przypomniec...
[#6] Re: Bajty polskie
Oooooooooooo, chyba cza będzie się zaopatrzyć w tą knige OK
[#7] Re: Bajty polskie
w "prywatnej czytelni" artykuly w CDA czytalem z ogromna przyjemnoscia wiec trzeba pomyslec o zakupie nowej pozycji do "czytelni"
[#8] Re: Bajty polskie
Biorę! Lubię takie publikacje. Historia jest ciekawsza niż teraźniejszość :).
[#9] Re: Bajty polskie
Nie przypuszczałem, że ktokolwiek kiedykolwiek napisze książkę w całości poświęconą historii tylko polskich gier. No kurcze, to pozycja pisana tak jakby na moje zamówienie. Uwielbiam te klimaty, bo tamte czasy polskiego gamedev to również spora część mojego nędznego życia i kuuuupy niespełnionych marzeń z dzieciństwa. Może zbyt wiele nie grałem w swoim życiu ale na pewno zawsze bardzo się interesowałem kulisami tworzenia gier, zwłaszcza polskich gier. Książka na pewno uzupełni braki w mojej wiedzy z tamtych czasów i potwierdzi albo zniszczy wyobrażenia co do niektórych ludzi, firm, procesów.

Z euforyczną rozkoszą przeczytam każdą stronę i skonfrontuję zawarte tam informacje z informacjami z mojej trochę zardzewiałej pamięci. Dawać tę knigę!

Oczywiście książkę już zamówiłem. :)
[#10] Re: Bajty polskie

@MDW, post #9

Zapraszam na wywiad z autorami książki.
Ramos: http://www.tinyurl.pl?Przznigm
Klus: http://ca-fan.pl/wywiady/bartlomiej-kluska

[#11] Re: Bajty polskie

@Ramos, post #10

Wywiad na AtariOnline.pl oczywiście przeczytałem dzisiaj jak tylko się pojawił, bo stronę śledzę od momentu powstania. Natomiast wywiad na ca-fan.pl zaraz pochłonę. :)

Gratuluję świetnego wyboru tematu książki. Niedawno dopiero skończyłem czytać "Cyfrowe Marzenia", a kilka dni temu kupiłem "Wybuchające Beczki". No ale ta druga pozycja będzie musiała poczekać aż przeczytam "Bajty Polskie", bo temat jest dla mnie znacznie bardziej interesujący. Wcześniej przeczytałem "Być jak Steve Jobs", a w listopadzie muszę kupić "Steve Jobs". Hmmm... trochę tego dużo jak na kogoś kto wręcz afiszuje się tym, że WCALE nie czyta książek. :) No ale co zrobić jak ostatnio wychodzi tyle interesujących mnie pozycji... Jakaś zmowa autorów, zamach na mój wolny czas. ;) :)
[#12] Re: Bajty polskie
To były czasy!!! Szkoda, że przyszedł czas aby je wspominać i badać... Ale zawsze coś. Miłe wspomnienia!
[#13] Re: Bajty polskie
Poprzednia książka Kluski była bardzo ciekawa więc czekam na kolejną z niecierpliwością :)
[#14] Re: Bajty polskie
Zamówione :)
[#15] Re: Bajty polskie

@AceMan, post #14

Zamówienie złożone, opłacone. Doczekać się nie mogę sonar Poprzednią książkę Bartłomieja przeczytałem jednym tchem nawet nie odrywając siedzenia od fotela Teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej, bo więcej.
[#16] Re: Bajty polskie

@tomaszek1983, post #15

Też sobie tą pozycję zamówiłem i opłaciłem .
Ciekawostka ! Autor już zbiera informacje do następnej książki,Która będzie o? , ja wiem już!
[#17] Re: Bajty polskie

@Jacol, post #16

Jak autor nie zabronił to powiedz jakiej. No weź nie bądź taki i powiedz kolegom. :)
[#18] Re: Bajty polskie
Wczoraj dostałem info od jednego z autorów, że mój egzemplarz został już wysłany. Teraz "tylko" znaleźć czas. Nawet w tramwaju go nie mam, bo dzięki urządzeniom mobilnym zawsze coś robię. No ale dla "Bajtów Polskich" trzeba będzie znaleźć czas. Nie ma bata... :)
[#19] Re: Bajty polskie

@MDW, post #18

Jenześli ktoś jest jeszcze nie zdecydowany na zakup książki to zapraszam na zapoznanie się recenzją na stronie Polygamia:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,10537497,Do_poczytania__Bajty_polskie.html

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 13:01:36 przez Ramos
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem