Komentarze do artykułu: Wyciszanie Pegasosa

[#1] Re: Wyciszanie Pegasosa
Za 2 tygonie temu kupywałem "Arctic Fan 3TC" za 7,99 PLN. Chyba musisz sobie wybrać inny "zaprzyjaźniony sklep"

[#2] Re: Wyciszanie Pegasosa

@mr.Dark, post #1

Dzięki za info. Pan Wojtek może już zacząć się bać o całość lakieru na swoim aucie...
[#3] Re: Wyciszanie Pegasosa
a ma kotos moze pomysl na wyciszenie strasznie halasujacego wiatrczka na radeonie 9000 pro?
[#4] Re: Wyciszanie Pegasosa

@quaint, post #3

Mój Radeon 9000 PRO nieposiada wiatraczka i nigdy nieposiadał. Widocznie masz jakąś inną wersję.
[#5] Re: Wyciszanie Pegasosa

@Korni, post #4

mam asusa z malutkim witarczkiem ktory robi tyle halasu, ze az ciezko wytrzymac.
[#6] Re: Wyciszanie Pegasosa

@quaint, post #5

Może to pomoże: AeroCool VM-101 ? Trochę drogie, ale przynajmniej masz pewność że się karta nie przegrzeje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem