Komentarze do artykułu: Amigowość

[#1] Re: Amigowość
Wreszcie jakiś sensowny artykuł w tej tematyce. Mogę powiedzieć, że prawie w stu procentach zgadzam się z Darkiem.
[#2] Re: Amigowość
Cóż, wyszło na to, że jestem na stopniu 9, bo niedawno zarejestrowałem WHDLoad i jestem z tego dumny. A może wejdę na stopień dziesiąty, bo jestem germanistą i chętnie bym się przyczynił do lokalizacji programów?
[#3] Re: Amigowość
Piaty poziom :)
[#4] Re: Amigowość

@OSH, post #2

Jeżeli chcesz poćwiczyć na jakimś drobnym programie, to zapraszam. WolnyCD nie ma jeszcze niemieckich locali, a WolnyCD_CX nawet nie ma porządnych komunikatów. Robota jest łatwa, więcej czasu zajmuje wymyślenie czegoś sensownego niż samo tłumaczenie. Jeżeli się zdecydujesz, to pisz na adres z archiwum WolnyCD. Gdyby ktoś jeszcze chciał zrobić locale czy tłumaczenie, to też zapraszam.
[#5] Re: Amigowość
Profesjonalne podejście do tematu, muszę przyznać (mimo iż nigdy nie lubiłem "ramowania" czegokolwiek na poziomy).
[#6] Re: Amigowość
"szkiełka i oka"

Zna się tego Mickiewicza :D



Dość filozoficznie napisana rozprawka ale podoba mi się...



Jestem mniej więcej chyba w 8 ale nie wiem czy za mało się nie udzielam... :) Brak czasu przez szkołę :/



Tylko nie za bardzo wiem... Co to ma wspólnego z kłótniami między A1 a Peg?
[#7] Re: Amigowość
8 - i dobrze się z tym czuję ;)
[#8] Re: Amigowość

@SOE, post #4

akurat po niemiecku nie trzeba nic wymyslać bo AmigaOS ma "fabryczną" lokalizacje :) żadne "poniechaj" się nie wkradnie :)))
[#9] Re: Amigowość

@Valwit, post #8

Ale programy napisane przez "niezależnych" programistów nie szprechają. Skoro wlazłem w lokalizację WolnyCD, to chciałbym aby miały tyle lokali, ile można. Na razie są tylko polskie i włoskie. W dodatku najbardziej niewdzięczną dla mnie robota przy pisaniu programu jest wymyślanie komunikatów. Użytkownik zechce wiedzieć dlaczego WolnyCD_CX się nie uruchomił, a ja wymyśliłem tylko komunikat "Zły filtr" - Czy odgadniesz co jest nie tak? Pomoc z zewnątrz zawsze się przyda.
[#10] Re: Amigowość

@SOE, post #9

w tym sensie masz absolutnie rację :)
[#11] Re: Amigowość
Darek Gawerski Rules! Bardzo dobry artykul, szczegolnie ostatni akapit! 3maj tak dalej, a ja musze podskoczyc o jeden stopien amigowania :)
[#12] Re: Amigowość

@SOE, post #9

Skoro wlazłem w lokalizację WolnyCD, to chciałbym aby miały tyle lokali, ile można. Na razie są tylko polskie i włoskie.

A probowales do tego zatrudnic ATO?
[#13] Re: Amigowość
Zgadza sie wszystko w 100%
[#14] Re: Amigowość
Obecnie, poziom 7, decelowo - 10! ;d, W prawdzie posiadam A600, ale z miłości do 8-bitowego świata, idę do pracy, zbieram kasę na Amigę1200, kupuję turbo i cały osprzęt, (hdd, cd-rw, monitor) Nawet żebym musiał wydać więcej jak 1000 zł i kupowac na e-funzine :). Chcę zostać aktywnym członkiem sceny, i pisać 8-bitową muzykę ^^. Mam nadzieję że będziecie mnie wspierać, i mój nickname kiedyś pojawi się wśród takich genialnych twórców jak jester of sanity, elwood, aceCream, x-ray, stalker, maktone, dualtrax, nawt jeśli nie wszscy z nich tworzyli na Amigach, ale ja będę!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem