Komentarze do artykułu: PowerWindows

[#1] Re: PowerWindows
To cudeńko przesuwania okien poza obszar ekranu Workbencha zapożyczone jest z systemu MacOS.
[#2] Re: PowerWindows

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Po pierwsze: pod systemem 3.x to jest wredny hack, a nie cudeńko,

po drugie: każdy normalny system operacyjny to ma od wielu lat. I sprawą wysoce dyskusyjną jest skąd to zostało zapożyczone. Byłbym nawet skłonny twierdzić że z Windowsa, zważywszy na inny "hacko-dodatek" występujący w PowerWindows - minimalizację okien.
[#3] Re: PowerWindows
(prace nad wersją polską trwają. W chwili gdy czytasz te słowa prawdopodobnie jest już dostępna).



Gdzie można znaleźć lokalizację programu preferencyjnego?





Słów kilka ode mnie...

- PW przestaje działać po ponownym otwarciu ekranu WBa (zmiana rozdzielczości, niektórych preferencji systemowych, itp.)

- Qualifiery nie działają w ogóle. Choćby nie wiem co, zawsze lewy klawisz (tylko lewy, mimo iż mam przypisany CTRL, LShift + LMB) przesuwa okno gdzie chcę. Jedyna możliwość pozbycia się tego, to podmiana ROMu albo wyrzucenie programu.



(wersja 1.1NG, albo 1.3NG)
[#4] Re: PowerWindows
Okienka czasami lubią zostawiać po sobie śmieci na ekranie


to chyba kwestia ustawień odświeżania, bo ja nic takiego nie mam na AGA i BVisionPPC
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem