Komentarze do artykułu: Titus the Fox - To Marakech and Back

[#1] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back
Mi się udało przejść obie gry ( titusa i moktara ) bez kodów. O ich istnieniu dowiedziałem się dopiero niedawno ( a Moktara który jest trochę trudniejszy [słabiej się nim steruje {wiem o czym mówię, bo przeszedłem te gry z 1234 razy}]).



Najtrudniejszą planszą był etap 9 (w mokjtarze nazywał się LA cite Enfouie) gdzieś pod koniec trzeb abyło skakać po platformach sięgających prawie sufitu, a ten z kolei jest naszpikowany kolkcami...



Moim zdaniem jest to najlepsza platformówka wszechczasów na Ami
[#2] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back

@Orson, post #1

Moje gratulacje :D
[#3] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back
super
[#4] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back
"Gra prawdopodobnie powinna się także dać uruchomić z twardego dysku bez WHDLoad."



kilkaset lat temu na a600hd przegrałem grę w całości na HD i pamiętam, że z hardego wczytał się tylko ekran tytułowy, a cała reszta gry wczytowała się z dyskietki-assigny i inne takie nie pomogły...
[#5] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back
PROSZĘ O POMOC!:)



Witam!

Bardzo spodobała mi się ta gra. Jednak nie mogę przejść etapu 5 (katakumby). Nie wiem co zrobic w komnacie z wielkim katem z siekierą! Udało mi się ustawić pudełka tak, żeby wejść na górną platformę po lewej stronie. Jest tam otwór w ścianie, ale nie mogę przez niego przejść. Nie wiem, co robię nie tak.



Co mogę zrobić, żeby wydostać się z komnaty z katem?



Z góry dziękuję za pomoc!:)













[#6] Re: Titus the Fox - To Marakech and Back

@kg, post #5

Owo pudełko nie sluży tylko do dostania się do półki po lewej stronie, lecz do zrzucania na kata. Wystarczy złapać pudełko, wejść na jedną z wysoko umieszczonych pułek i zrzucić na niego. Następnie szybko zeskakujesz na dół, zabierasz pudełko i znów wspinasz się na góre i powtarzasz aż do skutku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem