Komentarze do artykułu: Eksperyment Delfin

[#1] Re: Eksperyment Delfin
Super że jest na tym portalu recenzja jednej z moich ulubionych gier :) "Eksperyment Delfin" to przygodówka, którą bardzo dobrze wspominam z zamierzchłych czasów, kiedy to zagrywałem się na Amidze. Zawsze lubiłem przygodówki, a temat podróży w czasie od dawna był dla mnie bardzo ciekawy. "Eksperyment Delfin" łączył obie te rzeczy, więc nie było innej rady - gra musiała mi się spodobać :)



Jedyny mankament tej gry jest taki, że bardzo szybko się kończy. Jest baaaardzo krótka. Bardziej przypomina jakiś shareware niż pełną grę. Nie będę ściemniał - przejście gry zajęło mi więcej czasu niż autorowi recenzji (na długo ugrzązłem na jednej zagadce dotyczącej podróży w czasie). Jednak i tak gra była dla mnie o wiele za krótka. No i wielka szkoda, że autorzy nie zdecydowali się na kontynuację.
[#2] Re: Eksperyment Delfin

@Phelot, post #1

Ja też lubię tą grę, dlatego napisałem recenzję. No niestety, potencjał nieco zmarnowany, gdy oglądałem finałową "scenkę" byłem przekonany że to dopiero początek i rozpocznie się prawdziwy pościg za Martesem a tu koniec :( Na szczęście kolejna gra Art4 - "Misja Harolda" jest już znacznie dłuższa i bardziej rozbudowana a śmiem twierdzić że posiada nawet bardziej dosadny i wciągający klimat.
[#3] Re: Eksperyment Delfin
bardzo fajna, pierwsza gra, w którą zagrałem.... przejście zajęło mi 11 lat (zaciąłem się przy sejfie)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem