Komentowana treść: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a
[#1] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a
Gra dla masochistów. Aż szkoda miejsca i czasu na informacje o tak totalnie kiepskim projekcie. Podejmowałem heroiczne próby zagrania w to "cuś". Podsyłałem znajomym wielbicielom każdej, najgorszej nawet gry z piłką kopaną w roli głównej - no i wniosek jeden a prosty - do doopy i bez sensu. I bez szans, żeby było lepiej. Trza by całą grę przeprojektować od podstaw.

Serdelki
Des
[#2] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a

@Des, post #1

Moze to jest mysl:)
[#3] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a

@Des, post #1

Potwierdzam. Na Ami w to nie grałem, wczoraj odpaliłem sobie pod MOSem. Niestety, nędzne popłuczyny po SWOSie. Najbardziej dziwi fakt, że to coś na klasyku wymagało PPC!
[#4] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a

@wali7, post #3

No, ta gra to tragedia delikutaśnie mówiąc
[#5] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a

@Des, post #1

Jako fan piłek nożnych potwierdzam - już nawet piłkarzyki na kartce o niebo lepsze.
[#6] Re: Eat The Whistle 3.6 dla MorphOS-a

@wali7, post #3

Wymagania minimalne na klasyku to 68020, zalecane 030/50mhz + 4 fastu.
http://hol.abime.net/5151/boxscan

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 21:39:21 przez kjb666
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem