Komentowana treść: AmigaX Party - oficjalne informacje
[#1] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje
Może się wybiorę. A czy na AmiWaWie też będzie ta A1X1000, czy to pokazuje ktoś, kogo na następnym spotkaniu nie będzie?
[#2] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje
Powiem tak - liczę na fajną relację z imprezy. Na fajne zdjęcia z opisem (z normalnego fotoaparatu a nie telefonu) i film sensownej jakości pokazujący jak działa X1000. Może nawet omawiający działanie Amiga OS4 na tym sprzęcie.

Coś jak to (niestety wykasowałem przypadkiem plik w jakości FullHD a znalazłem tylko taką konwersję na HD :( ).

Krótka prezentacja Amiga OS4.1

Byłoby fajnie
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Leander, post #1

Dołączam się do życzeń ale pewnie przyjadę i w lutym, zeby ją obejrzeć, i w marcu. Pewnie tak, jak piszesz, ktoś kto ją kupił nie będzie na AmiWawa :/ Tak czy siak, fanie, że jest okazja zobaczyć X1000 na żywo.


Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 09:27:26 przez _arti
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@reactor, post #6

Powaznie teraz czy to bedzie spotkanie stricte amigowe (XAmigowe), czy Morphos tez bedzie? Chcialbym wreszcie zobaczyc PowerBooka w akcji, chociaz w ten sposob bylbym w stanie ogladnac Mosa na przenosnym sprzecie.
[#8] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje
Mam nadzieję, iż prezentacja będzie pokazana w iście profesjonalny sposób, a nie tak jak to wcześniej bywało. Mile widziane fotki, filmiki :).
[#9] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Zbysiuk, post #7

Są dwa spotkania w tym samym miejscu w odstępie miesiąca. AmigaX Party jest 25 lutego i jest to pokaz X1000 – MorphOSa tam nie będzie. Natomiast 24 marca jest AmiWaWa i tam będą zapewne wszystkie opcje.

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 10:37:52 przez krashan_
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Zbysiuk, post #7

Zdaje się, że tak. OK
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Zbysiuk, post #7

@Leander

Potwierdzone są dwie X1000 - czyli "na żywo".

@Deftronic
Postaram się opracować bogatą relację. Chociaż nie wiem czy będzie profesjonalna. Ew. po spotkaniu dogra się filmiki przedstawiające oprogramowanie, jeśli na żywo wyjdą nędznie.

@Zbysiuk
Tematyka spotkania jest X-Amigowa. Oczywiście zapraszamy wszystkich, niezależnie od "preferencji systemowych". Pytań trudnych się nie boję, sam będę narzekał, że cena jest za wysoka przez co postanowiłem odpuścić zakup.
Oprócz X1000 będą pewnie inne sprzęty (wezmę Sam440 flex, będzie też chyba 440ep i jest szansa na Sam460)

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 12:12:50 przez Radov
[#14] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje
No jestem ciekaw co taka impreza ma związek z Amiga Show np. w 1998 roku.
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@krashan_, post #9

Będzie tak, jak napisał Kraszan. Są 2 spotkania w jednym miejscu. AmigaX Party 25 lutego jest nastawiona na pokaz AmigiOneX1000 i promocję AmigaOS w najnowszej dostępnej wersji. Mogę dla porównania postawić Pegasosa2 z MOSem, ale to nie jest cel tego spotkania. Natomiast za miesiąc 24 marca odbędzie się kolejne już potkanie AmiWaWa na którym będą wszystkie platformy Amigowe i około amigowe: Amigi klasyczne, AmigiOne (w różnych odmianach np. Sam), Pegasosy, Maki z MOSem, Efiki (raczej nie będzie AmigiOneX1000).
Na oba spotkania wszystkich serdecznie zapraszamy, wstęp jest wolny.
[#18] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@AS, post #17

Ja jeszcze dodam, że na AmiWawie chyba zawsze pojawia się ekipa sceny komputerowej "na browarka".
[#19] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Radov, post #13

Radov, super.OK Swoją relację sprzed paru lat gdzieś wykasowałem :(, został tylko ten materiał po konwersji na małą rozdziałkę, na który niedawno natrafiłem przeglądając swoje HDki. Postanowiłem to wrzucić, bo zawsze coś...

Czekam jednak na normalny pokaz X1000 w działaniu.
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje
Ja się z osobistych powodów nie mogę pojawić, choć wtedy zrobiłbym wrażenie jako ten co pisze nadal oprogramowanie natywne dla Amigi (nie portuje byle tylko jakiś znamienity tytuł pojawił się na ich platformę). Swoją drogą jestem ciekaw co pokażą na Amidze X1000.

Życzę miłej imprezy zarówno dla organizatorów jak i uczestników.
[#23] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Hextreme, post #22

Piszących jest wielu, tylko niewielu kończy to co zaczyna pisać
[#24] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@madman15, post #18

Dokładnie, na AmiWawę wpadniemy w większej ilości, no i sprzęt może jakiś zabierzemy ze sobą. Ale jest koncepcja, żeby na AmigaX party też wpaść małą grupką, w sumie mamy niedaleko. Chętnie obejrzę komputer za 12000 złotych, którego na pewno nigdy nie kupię, a niektórzy uznają go za następce mojej ukochanej Amigi klasycznej :)
[#25] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@recedent, post #23

W 2006 roku ukończyłem pierwszą wersję programu Benefactor Map Editor. Potem był np. ukończony Robbo. W 2012 zamierzam powtórzyć sukces ;)
[#26] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Hextreme, post #25

Ostatnio testowałem Twój edytor map do gry Benefactor - BME 2.0 Beta.
Niestety na moim SAMie pojawia się Guru Meditation: 80000003. Testowałeś może na swojej SAM?

Odnośnie tematu newsa życzę udanej imprezy oraz łomotu opadających szczęk wszystkim niedowiarkom.:P
[#27] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@Leon, post #26

Tego ostatmiego po publikacji testów wydajnościowych i braku sterowników to nie będzie na pewno.
[#28] Re: AmigaX Party - oficjalne informacje

@AS, post #17

Czy to będzie pokaz "przez szybkę" czy będzie możliwość samodzielnej interakcji typu człowiek-maszyna, zapewne po akcji "man in the middle of kolejka"? Pytam się z racji po prostu ceny sprzętu i niewielkiej serii - a wiadomo,że to co najlepsze to zabawa sam na sam choćby przez 15 minut, nawet z tłumem krzyczącym "kolejka" za plecami...
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem