Komentowana treść: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254
[#1] Re: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254
Potestuję dziś wieczorem - to najlepszy program do szkicowania przy pomocy tabletu z jakim miałem do czynienia (na różnych platformach). Ciekawe co autor dodał?
[#2] Re: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254

@wali7, post #1

@wali7 Za jakim tabletem Ci to śmiga? Bo się przymierzam do zakupu ale myślę pod kątem MOSa właśnie.

Pozdrawiam,
RadziN
[#3] Re: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254

@RadziN, post #2

Tu masz link do dyskusji o tabletach pod Morphosem: http://www.ppa.pl/forum/morphos/24169/tablet#m312643
[#4] Re: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254

@wali7, post #1

Program Jest dobry to fakt - do tabletu idealny. Ale nie zapomnij też, że na Windowsa/Maca jest też świetny program malarski ArtRage . U mnie w szkole mam zainstalowanego na komputerach ArtRage 2 Starter Edition i młodzież go uwielbia, nawet i bez tabletu.

Pozdrawiam.
[#5] Re: Gribouillis 3.1.500 i PyMUI 0.6.254

@gilban, post #4

Sprawdzę, nie znałem tego programu. Dzięki za informację.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem