Komentowana treść: Blender 2.62
[#1] Re: Blender 2.62
Czy ktoś na MOS, korzysta z tego programu ??
[#2] Re: Blender 2.62

@Sventevith, post #1

Na forum jest przynajmniej jeden wątek, więc chyba tak.
[#3] Re: Blender 2.62

@Sventevith, post #1

Czy ktoś na MOS, korzysta z tego programu ??

Tak, ja. Co prawda póki co jeszcze z wersji 2.61 .
[#4] Re: Blender 2.62

@Sventevith, post #1

Ja korzystam cały czas. Chociaż przyznam się, że trochę nietypowo. To znaczy naklepałem sobie w Pythonie pluginy do Blendera, które eksportują mi obiekty, sceny i krzywe do plików w moim formacie. Pluginy mają GUI pozwalający ustawić wszystkie interesujące mnie (i zmienne) opcje. Niestety w wersji 2.50 Blender przeszedł wielką rewolucję. Zmieniło się tam wszystko, a przede wszystkim API do pisania pluginów. Różnice są tak wielkie, że pluginy musiałbym właściwie napisać niemal od początku (a najpierw się nauczyć nowych sposobów). No i dlatego ciągle katuję ostatnią wersję przed 2.50, czyli w przypadku MorphOSa - 2.46. Ale najnowszą oczywiście też mam i cieszę się jak dziecko przy każdej nowej wersji. Jak tylko znajdę trochę czasu (myślę, że to będzie w okolicach wakacji) to spróbuję poznać nowe API, przepiszę pluginy, porzucę 2.46 i będę na czasie. :)
[#5] Re: Blender 2.62

@Sventevith, post #1

Super wiadomość. OK Zaraz go potestuję.

Ja też używam... To znaczy staram się, bo się go uczę dopiero. Efekty można zobaczyć w Graffiti.
Pozdrawiam!
[#6] Re: Blender 2.62

@Mayolika, post #5

To co wykonales w Blenderze robi b. pozytywne wrazenie. Z ciekawosci zapytam ile czasu zajmuje Ci wykonanie takiego obrazka?
[#7] Re: Blender 2.62
Piękne narzędzie pracy i relaksu twórczego w wolnych chwilach:P
[#8] Re: Blender 2.62
Ehh...Już się doczekac nie mogę kiedy odpale nowego Blenderka na PowerBooku. Pewnie troche czasu minie zanim go (MorphOSa 3.0) wydadzą i zrobia stery 3D :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem