Komentowana treść: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
[#1] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Nie chce być zgryźliwy, ale to jakiś hardware pr0n. Gdzie ludzie ?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 07:30:37 przez sand
[#2] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Kurcze, mało wygodne to przeglądanie zdjęć. Przecież są specjalnie dedykowane serwery gdzie wrzuca się fotki i wygodnie przegląda. Mam dosłownie wrażenie powrotu do Amii lat 1996-98, tak wtedy rzeczywiście przeglądało się zdjęcia. Pomyślcie o tym następnym razem proszę.

Trudno, biorę sięza przeglądanie eh...

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 08:26:33 przez Deftronic/...
[#3] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@sand, post #1

Z tego co przeczytałem na forum AmigaOne Zone to większość dotarła już po oficjalnej prezentacji.
[#4] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Deftronic/..., post #2

To są nieoficjalne zdjęcia, wrzucone przez jednego z uczestników imprezy.
Oficjalne pojawią się dziś, a za kilka dni filmy.
[#5] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@adam_mierzwa, post #4

OK, kumam. Wiele zdjęć nieostrych, ale mimo wszystko dobrze, że są. Zawsze więcej materiału poglądowego. Podoba mi się ta tapeta z rakietą. :D

A jak było? Jakieś wrażenia?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 08:48:41 przez Deftronic/...
[#6] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Deftronic/..., post #5

Te zdjęcia wrzucił jeden z uczestników i dzięku mu za to, że już są. Zainteresowany był tylko sprzętem - stąd zapewne prawie nie widać ludzi. Niedługo będzie oficjalna galeria i filmy.
Co do spotkania: było udane, prezentacja pokazywała moc AmigiOne X1000 - na spotkaniu były 2 takie maszyny, częsć ludzi faktycznie przybyła już po prezentacji, ale mogli to zobaczyć raz jeszcze na monitorze i wszyscy mogli osobiście potestować sprzęt. Ponadto z nowości była także Sam460. To tak na szybko pisząc.
[#7] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Deftronic/..., post #5

Widziałem na jednym ze zdjęć człowieka ze statywem - zapewne na kamerę.
I to się chwali: można spodziewać się normalnego filmu o normalnej jakości montażu.
Duże brawa dla Mufy który nie dopuścił do powtórzenia błędu żałosnych "komórkowych filmów". OK
Duże brawa dla pozostałych organizatorów imprezy. OK
Filmy z komórki są dobre do czego innego.
[#8] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@stachu100, post #7

Mufa zorganizował dwóch ludzi z bardzo dobrym sprzętem. Powinni niedługo przygotować fotograficzną i filmową relację.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 09:49:18 przez AS
[#9] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Co ja paczę! Quake chodzi trzy razy szybciej!
[#10] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
No to ja czekam na filmiki. Jeżeli faktycznie jest jak piszecie i ktoś poważnie potraktował pokaz to tylko należą mu się brawa za to.
[#11] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@krashan_, post #9

No przy takiej mocy nie trzeba "paczować" ;)
[#12] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@krashan_, post #9

A dlaczego akurat 3? Bo nie zwrócilem uwagi, jakiś benchmark jest odpalony?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 10:41:58 przez Deftronic/...
[#13] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@sand, post #1

Nie chce być zgryźliwy, ale to jakiś hardware pr0n. Gdzie ludzie?

Ludzie przyjadą na AmiWawę :D.
[#14] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Impreza była bardzo fajna, dojechaliśmy (dzięki "świetnemu" paliwu z Orlenu) z opóźnieniem, ale Mufa pokazał nam X1000, a także poopowiadał co nieco o niej. Cóż, znów utwierdzam się w przekonaniu, że internet nie nadaje się do rzeczowej dyskusji - w realu o wiele łatwiej o nic porozumienia. Sprzęt i oprogramowanie było zaprezentowane bardzo rzeczowo, bez "fanboystwa", poznaliśmy wady i zalety X1000, nikt się nie obrażał na stwierdzenia, że sprzęt jest za drogi, albo jak ktoś twierdził, że woli maszynkę z MorphOS. Była fajna atmosfera, choć ludzi nie było za dużo. Czuje, że AmiWAWA będzie o wiele liczniejsza.
[#15] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Deftronic/..., post #12

A dlaczego akurat 3?

Tutaj chłopaki grają. Chociaż nie mam do końca pewności do jakiego komputera podpięty jest monitor. Może jednak do Samanthy.
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@krashan_, post #15

Trollujesz jak zwykle w temacie AOS4 czy X1000, przecież to co tam otwarte leży to nie A1X1000.
[#23] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Krashan Twoje dyrdymały stają się już nudne, i nie interesują ludzi Twoje głupkowate komentarze ,które nawet nie są śmieszne , stajesz się żałosny.
w queka grano na Sam 440flex to tak do Twojej wiadomości .
Co do imprezy przejechaliśmy ponad 700km by poznać ludzi osobiście i zobaczyc x1000. Impreza udana choć kameralna , może to i dobrze. Prześmiewcy i forumowi trolle mieli okazje by zobaczyć to i owo , nic nie było ukrywane ,ale jak zwykle woleli zostać w domu by pluć jadem . Pozdrowienia dla organizatorów i wszystkich przybyłych których miałem okazje poznać . OK
[#24] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@vegeta, post #23

Krashan Twoje dyrdymały stają się już nudne, i nie interesują ludzi Twoje głupkowate komentarze ,które nawet nie są śmieszne , stajesz się żałosny.

Przepraszam. Zauważyłem, że to była Samantha po bliższym przyjrzeniu się zdjęciom. Proszę Piniora, Vegetę i Mufę o wybaczenie.

jak zwykle woleli zostać w domu by pluć jadem

Niestety dwa wyjazdy do Warszawy w odstępie miesiąca to za dużo na mój budżet. Za mało zarabiam na takie zbytki.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 13:02:49 przez krashan_
[#25] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia
Dziękuję wszystkim za przybycie! Jeśli ktoś chciałby zmierzyć się z konkursem, to namiary na wykorzystane obrazki oraz instrukcja są: tutaj
[#26] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Radov, post #25

A ile ludzi się pojawiło ?
[#27] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Radov, post #25

Zapomniałeś podlinkować "tutaj".
[#28] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@grxmrx, post #27

Aj rzeczywiście... coś musiałem namieszać... Wydawało mi się, że nawet robiłem podgląd, żeby sprawdzić ten link... W każdym razie - powtórka:
--link do info o konkursie z AXP--

@Drako
Przewinęło się przez spotkanie ok. 30tu osób.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 16:51:52 przez Radov
[#29] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Radov, post #28

I namieszałem jeszcze raz - galeria z obrazkami nie u wszystkich wyświetla się poprawnie i ma pomieszaną kolejność. Oto bezpośrednie linki do obrazków:
Zagadka 1
Zagadka 2
Zagadka 3
Zagadka 4
Zagadka 5

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 17:43:04 przez Radov
[#30] Re: Amiga X Party - pierwsze zdjęcia

@Radov, post #29

zgadujemy:)

1 monkey island, indiana jones, legend of kyrandia, kings quest
2 benefactor, another world, flashback, soccer kid, lemming, blackthorne, super frog
3 cannon fodder, chaos engine, heimdal, jurrasic park i kurde znow tej jednej nie pamietam, dosc swieza gra ten "statek" po lewej jest z tej gry
4 jakis dungeon master, hired guns, amber moon?, reunion? i znow jednej nie znam
5 alien breed TKG, za zelazna brama, cytadela, breathless, genetic spaces

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 19:21:46 przez stefkos

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 19:24:22 przez stefkos

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 19:25:34 przez stefkos
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem