Komentowana treść: Indivision AGA Mk2 nadchodzi
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#35] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@stachu100, post #30

mam zamiar zakupic SC MK2 do Amigi 1200 i wlasnie obawiam sie jak reaguje chip po nakryciu go Scandobulerem czy aby sie zbyt mocno nie nagrzewa powodujac przy okazji problemy z artefaktami ktore kiedys mial czesto moj znajomek przy scandoublerze micronik 1200

musielismy ponawiercac otwory i zamontowac maluski fan ktory wyciagal cieple powietrze
[#36] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@sand, post #1

O to czekam na artka albo pokaz sprzęciku na AEM :))))
[#37] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@Drako^lM, post #36

ja rowniez czekam na recenzje 8)
[#38] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@Drako^lM, post #36

Płytka wygląda bardzo ciekawie,parametry również.Wykonanie na wysokim poziomie,nie mogę doczekać się na paczuszkę! ślina
Szkoda,że koliduje z Fast ATA.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 15:30:25 przez Grisza
[#39] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@hdtv_maniac, post #29

Klon konta Blendor - ban dożywotni. Ban na konto Blendor przedłużony na pół roku.

I mam prośbę, nie zakładaj kolejnych kont przez proxy, bo one też są identyfikowalne.
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@Grisza, post #38

Szkoda,że koliduje z Fast ATA.

Szkoda szkoda
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@(V)(I)mothe(P), post #41

Amigakit zapowiadalo na amibay, ze byc moze wykonaja proste urzadzenie ktore umozliwi podlaczenie Fast ATA i Indivison AGA Mk2 jednoczesnie.
[#44] Re: Indivision AGA Mk2 nadchodzi

@(V)(I)mothe(P), post #41

Hę? Bolesne jest to. Nie badałem tematu przed zakupem cholera. Panie Jens, jak życ bez fata, jak żyć:)?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem