Komentowana treść: BlaBla reaktywacja
[#1] Re: BlaBla reaktywacja
Będą licencje za pocztówki! Hurra!
[#2] Re: BlaBla reaktywacja
Kwa, kwa... eeee... to znaczy fiu fiu. Się dzieją rzeczy o których pojęcia nie miałem. To bardzo cieszy!
[#3] Re: BlaBla reaktywacja
super!! kwakwę niestety przetestuję dopiero za tydzień a gdyby była wersja na arosa to mógłbym użyć już dziś :) Jest szansa na multisystemowość?
[#4] Re: BlaBla reaktywacja
Gratuluję inicjatywy i składam serdeczne życzenia narodzinowe! :)

Współczesny program do GG cieszy jak najbardziej! :)
[#5] Re: BlaBla reaktywacja
Ha! Rozwiązał się worek z rilejsami! :P

P.S. Zapomnieli wrzucić na stronę aktualną fotkę członków teamu. Niniejszym poprawiam:



rotfl

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 09:34:31 przez recedent
[#6] Re: BlaBla reaktywacja

@recedent, post #5

Druzyna "A" przy Was wysiada OK
[#7] Re: BlaBla reaktywacja

@gx, post #6

Bingo! Zdjęcie mniej-więcej z tego samego okresu. ok, racja

P.S. Jeszcze się Rafał Belke przyplątał...

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 09:45:58 przez recedent
[#8] Re: BlaBla reaktywacja
O żesz kwakwa, to ta tajemnica skrywana przez recedenta :)
Ja na razie odcięty od MOSa jestem, dajcie znać jak to działa :)
[#9] Re: BlaBla reaktywacja

@kjb666, post #8

Działa ładnie, startuje szybciej niż AmiGG, ale póki co jest mniej od niego rozbudowany. Jak wrócę do domu to postnę jakiegoś szota (chyba że mnie ktoś uprzedzi).
[#10] Re: BlaBla reaktywacja
Czy nie uważacie, że to jest bardzo dobry moment żeby Kaczuś znów założył konto na PPA?

Kaczuś, czytasz to? Dawaj!
[#11] Re: BlaBla reaktywacja

@kjb666, post #8

Działa i to najważniejsze :) Odpala szybko, zero problemów z dużymi numerami gg. Brakuje parę ficzersów ale można spokojnie używać (a wiem co mówię, gg to jeden z głównych sposobów komunikacji z moimi klientami, kontrahentami).
[#12] Re: BlaBla reaktywacja

@il_capitano, post #1

szymon tez bedzie :) ?
[#13] Re: BlaBla reaktywacja

@tomek, post #3

KwaKwa będzie tylko dla MorphOS-a
[#14] Re: BlaBla reaktywacja

@Drako^lM, post #13

No i dobrze. Brawo autor, brawo grupa.OK
[#15] Re: BlaBla reaktywacja
Fajnie, ale ja bym chciał coś dla OS3.x
[#16] Re: BlaBla reaktywacja
Jednym słowem - "grupa trzymająca władzę", oby tak dalej chłopaki! OK. Widelec jak zwykle robi porządną robotę pod MOSem. Wieczorem instaluję (M)OSa 3.1 i KwaKwa.
[#17] Re: BlaBla reaktywacja

@altcomputing, post #15

Na to bym w najbliższym czasie nie liczył na Twoim miejscu :D Ale może kiedyś coś wypuszczą na Amigę OK
[#18] Re: BlaBla reaktywacja

@parallax, post #17

Naprawde nikt nie broni dolaczyc sie i cos robic.
[#19] Re: BlaBla reaktywacja

@Ender, post #14

Mógłbyś uzasadnić dlaczego to dobrze, że program będzie tylko na motyla?
[#20] Re: BlaBla reaktywacja

@tomek, post #19

Będzie wojna? :P

Fajny ten KwaKwa. Nawet linki z opisów uruchamiają się klikając na nie :P Brawo BlaBla. Pomyślności!

Pozdrawiam!
[#21] Re: BlaBla reaktywacja

@Mayolika, post #20

o co? po prostu mnie ciekawi dlaczego kolega Ender tak napisał. Swojego czasu udało mi się przekonać MiniQ-a, żeby przeniósł AmiGG na AROS-a - to był pierwszy komunikator w tym systemie. Niestety nie jest rozwijany i nie obsługuje wysokich numerów GG. Bardzo bym się ucieszył, gdyby Widelec portował swój program na AROS-a. Skoro wiadomo, że nie będzie takiego portu to trudno. Tylko dlaczego pisać, że to dobrze to nie rozumiem. Może się dowiem.
[#22] Re: BlaBla reaktywacja
Opis ezxml.library na stronie 2b... LOL
[#23] Re: BlaBla reaktywacja

@MDW, post #10


Kaczuś, czytasz to? Dawaj!


Kaczus to czyta - czasem skrobnie do mnie na prv jak ma cos do powiedzenia a nie chce tego robic na forum. Zreszta nie pamietam czemu usunol konto (stawiam flaszke ze przez adminow)

na tym zdjeciu powyzej brakuje mi Szymona :))) mega linuxowiec (na amidze a jak)
zreszta bardzo go lubilem ...

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 15:54:28 przez HOŁDYS
[#24] Re: BlaBla reaktywacja
Podpinam swoje podziekowania za program. Wielki szacun! Program dziala swietnie! Duze brawa.
[#25] Re: BlaBla reaktywacja

@tomek, post #19

A dlaczego miałby być dla całego amigowego świata, możesz mi uzasadnić? Systemy konkurują ze sobą o użytkowników, więc stabilny i jak na nasze warunki dynamiczny rozwój systemu, plus nowe oprogramowanie dedykowane tylko dla naszej platformy powinno pomóc zdecydować się tym, którzy ciągle nie wiedzą co wybrać. Mam być hipokrytą i powiedzieć, niech jest dla wszystkich? A czy programiści z innych platform systemowych piszą coś dla MorphOS-a, bo czegoś nam brakuje i w ramach tzw. miłosierdzia dzielą się swoimi dokonaniami? Kiedyś chciałem połączenia systemów i środowiska, teraz praktycznie nie wierzę, że może do tego dojść. Z perspektywy lat widzę, że niektórzy są tak "zadufani w sobie", że do rozmyślań o ewentualnym połączeniu/zjednoczeniu na równych warunkach może ich zmusić tylko świadomość, że ma się produkt odstający od konkurencji. Wierzę, że gdy zacznie się pojawiać więcej softu (jak na nasze warunki), który będzie unikalny (w skali naszego mikrośrodowiska), pojawi się pokora i być może dojdzie do jakiejś sensownej współpracy (naprawdę nie mam nic przed zjednoczeniem, ale prawie w nie już nie wierzę) . To jest moja prywatna opinia, która mam nadzieję, że wyjaśnia mój wcześniejszy wpis i nie wywoła kolejnej wojny na posty. Starałem się delikatnie i dobitnie wykazać co mam na myśli. Jeżeli ktoś poczuje się obrażony, to przepraszam.

PS. No i moim zdaniem tworzenie softu multisystemowego potwornie spowalnia jego powstawanie.

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 17:57:13 przez Ender
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: BlaBla reaktywacja

@Ender, post #25

PS. No i moim zdaniem tworzenie softu multisystemowego potwornie spowalnia jego powstawanie.


Spowalnia, bo nieamigowe systemy muszą doczekać się amigowych rozwiązań typu MUI czy inne komponenty, które są w MorphOS (vide port OWB dla AmigaOS4 czy Arosa).

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 18:24:54 przez pampers

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 18:25:14 przez pampers
[#28] Re: BlaBla reaktywacja

@Ender, post #25

Dziękuję za wyjaśnienie. Ikonka AROS-a przy Twoim awatarze wprowadziła mnie w błąd. Sądziłem, że kibicujesz obu systemom. Teraz wiem, że jednemu a drugiemu tylko się przyglądasz.
[#29] Re: BlaBla reaktywacja
Program do działania wymaga systemu MorphOS 3.x


czyli lipa, bo pod MorphOS 1.4.5 na Amidze nie odpale.
[#30] Re: BlaBla reaktywacja

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #29

Ot zobacz może się odpali :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem