Komentowana treść: Zmiana Regulaminu PPA
[#31] Re: Zmiana Regulaminu PPA
A ja to naprawde nie rozumiem glupiej dyskusji z regulaminem tudziez moderatorami czy administracja. Sa zasady, ktore albo sie akceptuje albo nie. Jakos nigdy nie mialem sytuacji w ktorej trafilem na niejasnosc, a konto mam tu dlugo. Jakos widac mozna ...

Widze, ze sporo ludzi lubi wynajdowac sobie problemy. Rozwiazanie jest proste. Po prostu badzmy dla siebie ludzmi, piszmy merytorycznie, szanujmy oponentow w dyskusji, jak czlowiek z czlowiekiem, nie tworzmy wrogich frakcji, podzialow. Czy to takie trudne, zdac sobie sprawe z tego, ze po drugiej stronie lacza siedzi czlowiek, osoba, ktora moze miec inny poglad na dana sprawe? Pomyslcie o tym, zanim zaczniecie rzucac slowami typu faszyzm czy cenzura. Niech te swiateczne zyczenia zadzialaja, kazdy moze miec w tym udzial. Wystarczy odrobina dobrej woli, checi...

Pozdrawiam.

Jeszcze jedno dodam. Spotkalem wiele osob w tzw. "realu", ktore omijaja PPA z daleka ze wzgledu na "brednioseriale" i spora liczbe klotni o wyzszosc niebieskiego nad czerwonym i vice versa. Powinno sie zatem rozwazyc uznawanie takich zjawisk za szkode na rzecz tego portalu jak i samej Amigi. IMHO... ok, racja


Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 14:20:22 przez mccnex
[#32] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@mccnex, post #31

mccnex ma rację, podpisuje się pod tym obydwiema rękami. Przecież wiadomo ze jak komuś się coś nie podoba to nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę. Prawda Panowie?!...
[#33] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@mccnex, post #31

Pytanie kto kogo prowokuje w "brednioserialach" ?
[#34] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@odo, post #8

No właśnie co z Hołdysem bo dawno jego postów nie czytałem na PPA a teraz wiem dlaczego...
[#35] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@Shredder, post #34

Myślę, że tu sobie bywa pod innym nickiem
[#36] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@odo, post #35

odo wiemy że jest pod innym nickiem. Nazwisko muzyka z Perfectu odpada, to może coś ze StarTreka będzie pasowało
[#37] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@odo, post #33

Twoje pytanie to wspanialy wstep wlasnie do takiego brednioserialu, tym razem zatytulowanego "Szukanie winnych"...

Ja bym zapytal czysto retorycznie - czy wszyscy tutaj jestesmy na tyle dojrzali aby zaczac sie hamowac z uprawianiem wszelkich brednioseriali i innych nonsensow, bez zadawania dodatkowych pytan kto jest czemukolwiek winny?

...wtedy mogloby sie okazac, ze nie potrzeba tu na portalu zadnych "srodkow przymusu bezposredniego", banow, upomnien itd. ze strony redakcji, poniewaz wszyscy zrozumieli, ze czas zaczac postepowac wedle idei z podpisu jednego z naszych forumowiczow: "wiele systemow, wspolna zabawa" czy cos takiego. Wszystko w naszych rekach, czas pokaze, czy w 2013 roku bedzie inaczej niz do tej pory, czy tak samo.

Wy sie tu nad Holdysem rozwodzicie, a ja caly czas nie moge sie pogodzic, ze doszlo tu do "zadymy", w efekcie ktorej PPA opuscil Krashan - programista, developer, autor wielu artykulow o Amidze i sprawach pokrewnych...
[#38] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@mccnex, post #37

Krashan tuż przed odejściem napisał 2 nieciekawe posty, można powiedzieć że nie na swoim poziomie. Nie mogłem ich potem znaleźć (nie chodziło o ten z obrazkiem). Wyszukiwarka postów nie jest doskonała, a dla usuniętych kont po prostu nie działa. Przypomniało mi się wtedy jak kiedyś pisał, że kiedy ma okres że swędzą go palce to sobie wpisuje losowe hasło żeby się nie logować. Tym razem skasował konto.
Nie powiem, lubiałem czytać jego posty, ale to zdaje się on jest autorem określenia "teatrzyk jednego aktora" podsumowującego takie właśnie zachowania (ostentacyjne odchodzenie i ciche powroty).

Sama dyskusja nad regulaminem... Ja ciągle nie rozumiem tej "życzeniowości roszczeniowej", mailman i spółka niczego nie muszą - mogą wogóle zlikwidować forum i ograniczyć się do samych newsów (punkt 25). Albo wogóle cisnąć tym w diabły.
[#39] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@adam_mierzwa, post #38

Albo wogóle cisnąć tym w diabły.


Ta, w diabły od razu....
[#40] Re: Zmiana Regulaminu PPA

@adam_mierzwa, post #38

Szkoda, że krashan odszedł z PPA - lubiłem Go pomysł Może wróci/ł pomysł Wracał już nie raz OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem