Komentarze do artykułu: AmiParty 12 - luty 2013

[#1] Re: AmiParty 12 - luty 2013
Marx ... Jak zwykle celnie, smacznie i przyjemnie. Dzięki serdeczne!!
To co .... do następnego? Już czekam :)

Dzięki serdeczne za to, że chciało Wam się jechać, iść, biec na najlepsze Party na Wschodzie.

Dzięki Jenotowi za to, że ma nieskończone pomysły na party place.
[#2] Re: AmiParty 12 - luty 2013
Staszek miał A4000, współną siłą instalowaliśmy na niej MorphOSa :). Kilkanaście godzin świetnej zabawy to za mało, żeby poznać się bliżej ze wszystkimi, szczególnie, że Phibrizzo był jak ze stali i nie chciał się zniechęcić do gry w QW :D.
[#3] Re: AmiParty 12 - luty 2013

@flea, post #1

Żałuję, żałuję, ale może przy innej porze roku będzie okazja. :)
Pozdrowienia!!!! :)
Yerz
[#4] Re: AmiParty 12 - luty 2013

@flea, post #1

Niewiele brakowało a impreza byłaby odwołana. Podziękowania należą się mojej szwagierce Karolinie (jest na kilku fotkach) która podsunęła pomysł na lokal.
Marx - jeśli skombinujesz U1MB to na następnym party Ci wlutuję (po kilku kielonkach coby się łapki nie trzęsły). Ale były też wtopy z atarynką - zwłaszcza demo, które wgrywało się dobrych 10 minut z SIO2SD a okazało się, że to badziewny sampel, którego się słuchać nie dało. Z Pokeya zrezygnuj - będziesz miał dwa razy tyle fałszu co z jednym, nie dźwięk jest siłą A8. ;) Jednak Ryan mnie dobił - SX64 ma 16MB REU na 1541U - masakra, podobnie jak dema to wykorzystujące, które oglądaliśmy. Szkoda tylko, że chłopaki mieli uwalonego SIDa i trochę charczało.
Samo party - zdecydowanie za krótkie, nie wiadomo kiedy zleciało. Dzisiaj piątek a już chciałoby się jechać na następne. Jakoś dotrwamy do lata. Znów przygotujemy jakieś niespodzianki, będzie nowy sprzęt (dzięki Stachu za jeden z nich ;) ).
[#5] Re: AmiParty 12 - luty 2013

@Korni, post #2

Gdy sie dowiedzialem ze bedziesz na party to postanowilem Ci nie odpuscic :) I oplacilo sie. W koncu zrozumialem o co chodzi w pewnym tricku.

A AmiParty bylo przednie. Wielkie dzieki Organizatorom za to.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2013 15:51:28 przez Phibrizzo
[#6] Re: AmiParty 12 - luty 2013
Super party! Takie "inne" od komodorowskich:) I kanapy były do spania!!! GREAT! Wielkie podziękowania dla organizatorów za darmową zabawę i pełen wypas jeśli chodzi o place (ciepło, kanapy, palarnia w budynku, wc czyste i ze srajtaśmą!:) kuchnia , big screen, czas przeznaczony dla innych platfrom niż Amiga i 1000 innych rzeczy!). Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich których spotkałem i poznałem na AmiParty!! Na kolejną edycję już zarezerwowałem sobie czas!
Stay cool!OK
[#7] Re: AmiParty 12 - luty 2013

@jericho, post #6

AmiParty zawsze miało na celu zjednoczenie wszystkich platform. Co roku jest nas więcej i jest ciekawiej. Jedna doba to za mało żeby poznać wszystkich i z każdym porozmawiać.
Fajnie, że chce się Wam przyjeżdżać z różnych zakątków Poski.

Latem będzie na pewno jeszcze fajniej.
Koniecznie musicie być.

A na razie AmiWawa się zbliża więc... Do zobaczenia w Warszawie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem