Komentowana treść: AmiWaWa 5
[#31] Re: AmiWaWa 5

@jubi, post #13

Jeśli tak, to na to spotkanie można przynieść Della, HP, Sony Vaio, itd.


Wszystkie te marki co wymieniłeś, mieszczą się w jednej kategorii - PECET.

Dzisiaj najważniejszy jest system, nie architektura :)
[#32] Re: AmiWaWa 5

@jubi, post #20

co miał na myśli pisząc "Amiga klasyczna"? Jeśli posłużył się takim pojęciem, to znaczy, że istnieją według niego inne kategorie Amig, o czym mi nie wiadomo


Określenie "Amiga klasyczna" jest niepisanym, luźno utartym sformułowaniem mającym na celu osiągnięcie pewnego kompromisu w skojarzeniach i nazewnictwie, które być może nie zadowala w pełni żadnej ze stron poszczególnych ideologii (tego co jest i jeżeli jest to jaką Amigą), ale jest dla każdej ze stron zrozumiałym by móc się dogadać o co chodzi. Tym bardziej nie ma powodu abyś czepiał się ASa, który po prostu chce być poza tego typu dyskusjami i oskarżeniami ale chce aby wszyscy zrozumieli o czym mowa i przyjechali na spotkanie bez względu na poglądy.
[#33] Re: AmiWaWa 5
Potwierdzam obecność :)
[#34] Re: AmiWaWa 5

@Duracel, post #30

Też mnie trochę dziwi dlaczego będąc tak ortodoksyjnym (trochę jak ja) Amigowcem masz w avatarze obraz MS-DOSa


Masz rację, nie każdy czyta mi w myślach i może to dla postronny osób wyglądać dziwnie. Ale nie miałem nic złego na myśli wybierając taki avatar, to było spontaniczne działanie w trakcie czytania biografii Billa Gatesa "Hard Drive: Bill Gates and the Making of the Microsoft Empire". Co by o nim złego nie mówić, był bardzo skutecznym biznesmenem i miejsce w historii ma zapewnione.
[#35] Re: AmiWaWa 5

@jubi, post #34

Swoją drogą - kto się wybiera na amiwawę i jest gotów wspomóc sprawę ochrony dobrego imienia Amigi? Chodzi o rozrzucenie kilku ulotek z treścią mojej odezwy-apelu "Chrońmy dobre imię Amigi".
[#36] Re: AmiWaWa 5

@jubi, post #35

nie filozuj
[#37] Re: AmiWaWa 5

@YansDcr, post #33

Chętni do SWOSa, zaglądajcie na drugi/pierwszy wątek poświęcony AmiWAWA.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem