Komentarze do artykułu: Adapter CF w A600

[#1] Re: Adapter CF w A600
Otwór wycinałeś po ciemku?
[#2] Re: Adapter CF w A600

@11111olo, post #1

Odezwał się nasz forumowy perfekcjonista ze swoją jakże wiele wnoszącą do tematu bezkonstruktywną krytyką.
Otwór wyciąłem tak jak potrafiłem w pięknym świetle dziennym, mnie te krzywizny nie przeszkadzają, co więcej gdy patrzy się na Amigę od góry to nawet otworu nie widać, a co dopiero czy jest on prosty.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 10:28:18 przez lord_spider
[#3] Re: Adapter CF w A600

@lord_spider, post #2

Nie jestem perfekcjonistą ale się staram;)

Otwór wyrzeźbiłeś po prostu na odpier***, aby było. Pewnie że to Twoja amiga i Tobie to pasuje, ale jednocześnie pokazując to "dzieło" udowadniasz że robiłeś to na szybko i wyszło byle jak. Dziwi mnie że wydrukowałeś szablon na drukarce, co by oznaczało że chcesz to zrobić estetycznie. Jest tu pewna sprzeczność i dlatego dałem taki komentarz.
[#4] Re: Adapter CF w A600

@11111olo, post #3

Nie dość że bezkonstruktywnie to jeszcze wulgarnie, brawo!

A do wyrzeźbienia otworu w obudowie wartej kilkadziesiąt złotych nie będę kupował precyzyjnych narzędzi za kilkaset złotych. Wyraźnie napisałem że autor zaleca dremelka, a ja użyłem zwykłych pilników.
Ponadto rzeźbienie w plastiku nie jest moją domeną, mimo to nie siedziałem z założonymi rękami tylko postanowiłem zrobić coś, co mogłem opisać przyczyniając się do powstania kolejnego artykułu w piśmie PPA - ile Twoich artykułów znajdę w PPA?
[#5] Re: Adapter CF w A600

@lord_spider, post #4

Chyba robisz sobie jaja! To było piłowane pilnikami Nie pytam jakimi. Mi takimi za 10 zł (komplet) lepiej poszło.
Piłowałem raz dziurę pod stację dysków i wyszło prawie idealnie, a jak bym miał porównywać to Twoje jest po prostu nie skończone.

Nie pisałem do PPA bo oni wydają pismo na dziko. Pomijając ten fakt było by mi wstyd takie coś pokazać.
[#6] Re: Adapter CF w A600

@11111olo, post #5

Wulgaryzmy, kłamstwa, trollowanie. Ban na 4 miesiące (poprzednio były dwa, więc zgodnie z regulaminem wykładniczo).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem