Komentowana treść: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5
[#61] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@Dopuser, post #60

Do mnie jeszcze niedoszła przesyłka. :(
[#62] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@gilban, post #57

Mniam... książeczka dotarła. Bardzo fajnie opracowana.. no i wydanie.. nie spodziewałem się takiej jakości... (choć fakt, że brakuje koloru).
Zdecydowane 6+ za pomysł i realizację.. no i zobaczymy co tam ukaże się w następnej kolejności..
[#63] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@MaaG^dA, post #62

Dotarła do mnie 2.08.

Edytorsko całkiem ładnie, choć rzeczywiście kolor - raptem w kilku miejscach, by się przydał.
Na plus okładka i wykonanie. Tekstu nie ocenię, za wcześnie na to.

Dziękuję za to i czekam na inne pozycje.
[#64] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@Skotos, post #63

Również i ja dziś dostałem książkę. Ten program to po prostu kombajn, który kryje wiele wspaniałych funkcji, które odkryje się dopiero po lekturze tej książki.
[#65] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@Hextreme-Attic, post #64

E tam... wystarczyło by przeczytać oryginalny manual dostarczany z Magellanem, myślę
[#66] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@Dopuser, post #65

Masz może (lub ktokolwiek z tu wypowiadających się) to stare wydanie? Chodzi mi o to czym się różnią, co przybyło w treści.
[#67] Re: Wysyłka podręcznika Directory Opus 5

@Dopuser, post #42

Mówisz, masz...

Link do DOpus_5.8_PlusCD...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem