Komentowana treść: Mario Bros - powrót do przeszłości
[#31] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@gilban, post #30

Bledny trop. Gra zostala tak napisana ze jesli wykryje jakiekolwiek problemy z dzwiekiem, to po uruchomieniu sie gry, na ekranie po prawej stronie nie bedzie dzwoneczka. Mozna to sprawdzic usuwajac tooltyp SOUND z ikony.

Ale ja juz chyba domyslilem sie w czym jest problem. Prawdopodobnie chodzi o nieszczesna funkcje systemowa WritePixelArray8(), ktora w systemach od 3.0 do 3.9 roznie dziala. Niech osoby ktore maja czarny ekran sprobuja wczesniej odpalic latke NewWPA8 lub BlazeWCP. Jesli to pomoze to potwierdzi to moje przypuszczenia.

A co do nazwy. Moze faktycznie to naduzycie i nazwa powinna byc inna a w opise napisane ze gra byla wzorowana na tym tytule.
[#32] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@Phibrizzo, post #31

Tak, masz racje. U mnie tez byl tylko czarny ekran z licznikiem na Amidze 1200 AGA z OS 3.1 i 060/80. Po odpaleniu blazewcp problem znika i gra dziala normalnie.

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 13:23:33 przez sordan
[#33] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@Phibrizzo, post #31

@Phibrizzo
Odezwij się na mejla.

Sprawdziłem i bez BlazeWCP nie działa na moim gołym WB3.1. Z BlazeWCP działa.
Chyba pokrętnię używasz WritePixelArray8 i dlatego odezwij się na mejla :)
[#34] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@asman, post #33

Poszlo.
[#35] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

"Ruskie jajka" to podróbka gierek typu "game&watch" wypuszczanych przez Nintendo, a Phibrizzo zrobił klon Mario Bros. wydanej własnie w takiej formie.

[#36] Re: Mario Bros - powrót do przeszłości

@snajper, post #11

Spokojnie, praktykować na czymś trzeba, nie od razu Kraków zbudowali, mam nadzieję, tylko, że się na tym nie skończy jak na "Nurku".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem