Komentowana treść: WinUAE 3.0.0
[#31] Re: WinUAE 3.0.0

@conrados, post #29

Dalej wyliczajac z proporcji i5 taktowany zegarem 4,5 GHz(choc moze taka wersja nie wystepuje na rynku - nie wiem nie sprawdzalem )

Nie występuje ale wersję K można bez problemu nawet do 4.7GHz podkręcić na odpowiedniej mobo i ramach.

I raczej jeden mocny rdzeń niż 8 kiepskich. :)

Kobiety o męskich przyrodzeniach też tak mówią

Halik. Taki podróznik z Torunia. Palil ziolo ze wszytskimi plemionami na swiecie.

Wielki ambasador

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 19:02:41 przez Madman
[#32] Re: WinUAE 3.0.0

@conrados, post #29

Możliwe że ustawienia pamięci są bardzo słabe i ten I7 ma sporo większe RAS CAS, przez co transfery z ram spadają, a co za tym idzie emulacja spowalnia. Moja teoria.
Kiedyś też był problem na starszych systemach i starszym WinUAE, że trzeba było aplikacji (WINUAE) przypisać jeden wątek, bo inaczej proces WinUAE działał z wydajnością poniżej 30% jednego rdzenia.
[#33] Re: WinUAE 3.0.0

@conrados, post #29

i7 ma HT a i5 nie.Czasem HT jak widac szkodzi.Zawsze mozna wylaczyc.
[#34] Re: WinUAE 3.0.0

@Aniol, post #33

W ogóle to Core i5/i7 są pokręcone :)

Niektóre modele i5 mają HT


Inne mają 4 rdzenie bez HT



Są tez dwurdzeniowe i7.
[#35] Re: WinUAE 3.0.0

@waldiamiga, post #34

Ja mowilem tylko o desktopowych prockach.Intel pewnie jak nvidia to co daje do laptopow nazywa sobie jak chce .O takich kwiatkach jak 2 rdzeniowy i7 nawet mi sie nie snilo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem