Komentowana treść: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b
[#1] Re: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b
W ramach testów nowej wersji skompilowałem vasm or vlink ze źródeł. Niestety samo vbcc nie chciało mi się skompilować pod AmigaOS 4.1 FE. Komuś się udała własna kompilacja? Pytam bo nie mam czasu nad tym siedzieć. Przy okazji odkryłem, że vbcc nie jest już w oficjalnym SDK więc od razu uzupełniłem je o najnowsze wersje vasm, vlink i vbcc.
[#2] Re: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b

@alekc, post #1

Ma ktoś skompilowaną wersję pod windows i AOS 3.1?
[#3] Re: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b

@sanjyuubi, post #2

Jak odwiedzisz stronę z supportem dla AOS 4.1 to archiwa vasm i vlink mają makefile dla win32. Nie próbowałem kompilować ani nie zaglądałem do makefile. Mogę rzucić okiem jeśli nie dasz sam rady.
[#4] Re: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b

@sanjyuubi, post #2

A testowałeś tą wersję Alpha z oficjalnej strony?

vbbc win32
[#5] Re: vbcc 0.9d, vlink 0.15, vasm 1.7b

@sanjyuubi, post #2

Vlink już jest dla win32 link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem