Komentarze do artykułu: Dojo Dan

[#1] Re: Dojo Dan
W ogóle nie kojarzę tej gry, jak również producenta.
[#2] Re: Dojo Dan

@Hubez, post #1

Producentem była grupa Psionic Systems, która później zasłynęła z "Assassina". Wydawcą "Dojo Dan" była firma, która wydawała angielski magazyn ZZap oraz Amiga Force.
[#3] Re: Dojo Dan
Dojo Dan to jedna z pierwszych gier w jakie grałem na pierwszym komputerze jaki posiadałem czyli na A600. Muzyka z trzeciego poziomu to jeden z moich ulubionych modułów, do którego często wracam.
[#4] Re: Dojo Dan

@grxmrx, post #3

Do mnie ta gra za czasów A500 też nigdy nie trafiła i pierwszy raz ją widze :)
[#5] Re: Dojo Dan
Sorry, ale jeśli do dobrej zabawy potrzeba nieśmiertelności, to znaczy że gra jest do kitu i należy o niej jak najszybciej zapomnieć. Nazywanie pozycji niegrywalnych trudnymi jest cokolwiek mało poważne.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 05:10:40 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#6] Re: Dojo Dan

@cpt. Misumaru Tenchi, post #5

wyróżnia się muzycznie ..polecam !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem