Komentowana treść: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
[#1] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Amigowy trailer wszechczasow! No i gra zapowiada się przemiodnie! Czapki z głów Panowie, czapki z glow!
[#2] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Thanks Panowie za poświęcony czas i pracę włożoną w produkcję Thanks
[#3] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Sosabowski, post #2

Na wypasie! OK
[#4] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@strim_, post #3

Powiek tak, kiedy preordery startują ??
[#5] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
A gdzie news na AmigaWorld.net?
[#6] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@michalmarek77, post #1

Dokładnie!!! zajefajny filmik/trailer. Aczkolwiek osobiście jestem odstraszony dźwiękami chip tune (czy jak to się zowie), po prostu nie kojarzy mi się to z Amigą, ani nawet z Amstradem moim pierwszym komputerem. I jedynie to mi się nie podoba, mam nadzieję, że takie dźwięki nie towarzyszą rozgrywce, chociaż rozumiem, że niektórzy lubią tę stylistykę i nic mi do tego :) Ogólnie szacun.


Ps. A co tam, obejrzę jeszcze raz




Ostatnia aktualizacja: 06.01.2016 23:13:39 przez ede
[#7] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Gratulacje!! Trailer też jest super!!! Gra jak ze starych dobrych czasów - wysoka półka OK
[#8] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Gratulacje!!!,wszystko to ma bardzo fajny klimat szeroki uśmiech i wyglada PRO.Zamowie jak juz bedzie ver. na CDOK
[#9] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@recedent, post #5

Jest news już na retromagazine.eu
[#10] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #9

Bardzo dobrze, warto to rozpropagować. Walcie info o grze gdzie się tylko da - Eurogamer, IGN, arhn.eu, różnorakie fora. Nie uderzajcie tylko tam, gdzie siedzą retro maniacy - dawajcie info wszędzie tam gdzie są gry. Gra świetnie rywalizuje wizualnie (grywalnie pewnie też) z currentowymi indie grami.
[#11] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@recedent, post #5

Ja wrzucilem na eab, na aw nie mam konta. Wrzucisz ? ;)
[#12] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@twardy, post #11

Widzę, że Sir_Lucas już wrzucił info na forum AW.net, nie wiem czy jest sens newsa robić, ale OK. News wysłany.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 08:59:45 przez recedent
[#13] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
A najlepsze w tym jest to, że analogiczna gra z czołgami na konsolę, w którą zagrywałem się z kolegą Szymkiem (pozdrawiam go tu serdecznie) w szkole podstawowej to była moja ulubiona gra. Chętnie wracałem do kolegi, by z nim pograć. Teraz będę mógł przywołać wspomnienia i pograć w super wersję dla Amigi. Zapowiada się wspaniała zabawa! OK

Wersja BOX, tryb multiplayer - super!

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 08:55:49 przez Hexmage960
[#14] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Ta zapowiedź jest super! OK Gratuluję twórcom!
[#15] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@ede, post #6

Dźwięki nie gorsze niż np. w North&South.
Super by było gdyby w trakcie gry szło przełączać pomiędzy efektami/muzyką, bardzo fajnie grało się z muzyką w tle w Tanks na Atari.
[#16] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@odyseja_lkc, post #15

Muzyka jest w intro i menu. W trakcie gry tylko sfxy. Rozważaliśmy dodanie muzyki w trakcie rozgrywki, ale upchałem tyle animowanej grafiki, że zwyciężyły względy wydajności. Niewykluczone, że poprawimy to przy TF2
[#17] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Może nawet skuszę się na wersję pudełkową- fajna filmowa zapowiedź- OK
[#18] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #16

Znana jest cena pudełkowej wersji?
Bardzo fajnie to wygląda, chciałbym odwdzięczyć się jakąś kwotą.
[#19] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Skotos, post #18

Wstępnie dyskutowaliśmy coś w granicach 30zł be z kosztów wysyłki. Wszystko rozbija się ilość, robimy to bardzo małym nakładem, przy zerowej marży.
[#20] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Skotos, post #18

wyglada niezle!
[#21] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Skotos, post #18

A ja z mojej strony dziękuję za tak entuzjastyczne przyjęcie trailera :):) Oby przyczynił się do jeszcze większej popularności gry ;) Zaproponowałem chłopakom zrobienie tego trailera bo po 1 sam jestem przekonany do tej produkcji 100%, 2. to taki ukłon w strone zdolnych twórców. Oby więcej z Waszej strony takich projketów! OK
[#22] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@zeter, post #21

Podrzuciłem info chłopakom z polskiego Eurogamera. Ciekawe czy opublikują info o grze :)
[#23] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #19

A to będzie wersja Box \?
[#24] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Dorian3d, post #23

Ostateczna wersja ostatecznej wersji, będzie do pobrania za darmo w całości ze strony producenta ;)
Jeśli spodoba Ci się nasza gra to będzie można zamówić wersję DVD box z 2 języcznym manualem i skromnymi dodatkami. Cena będzie oscylować w granicach 30zł (plus ew vat, plus ew koszty wysyłki). Cena = mała ilość, dobra jakość, zerowa marża.
[#25] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #24

ja tez wrzucilem na swoja strone - http://gryretro.com/tanks-furry-nowa-gra-na-amige-68k/
[#26] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@aszu, post #25

Lajkuję! OK
[#27] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #24

Wiem, ze to Wasza sprawa i w ogole, ale mysle ze skoro gra bedzie w calosci do pobrania za darmo i w dodatku ma byc wersja box to mysle, ze wypadaloby choc kilka zlotych na plusie wyjsc przy pudelkowej wersji. Jak komus bedzie za drogo to zawsze sobie moze sciagnac za darmo, wiec nikt by sie tutaj nie mogl doczepic. Zdaje sobie sprawe, ze robiliscie to dla siebie, dla ludzi, dla przyjemnosci i nie chcecie pieniedzy, ale gra jest tak solidna, ze ja i pewnie jeszcze ktos chcialby podziekowac kupujac wersje box przy ktorej wpadloby pare zlotych dla tworcow jednoczesnie mobilizujac ich do kolejnych projektow (Dune 2!!!!). Co to za sens dziekowac Wam placac za wersje box przy ktorej macie zerowa marze? Mysle, ze wersja box spokojnie moglaby kosztowac 50-80 zl.


Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 14:34:39 przez sordan
[#28] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@sordan, post #27

Też tak myślę. Bierzcie za to kasę. Tylko tak będziecie mieli miejmy nadzieję zachętę do kolejnych projektów. Dobrych developerów gier na Amigę brakuje, więc macie szansę dołączyć do Daytony czy EntwicklerX.
[#29] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@sordan, post #27

Wszystkie osoby, które pomogły/pomagają nam przy TF zrobiły to bezinteresownie, projekt był od początku niekomercyjny. Wydanie exclusive jest bonusem i głównie tylko dlatego, że jest spore zainteresowanie samą grą. Trudno teraz nagle wyceniać grę wyżej, zbierać pieniądze i dzielić zyski itd.
TF jest też eksperymentem ile osób jest zainteresowanych kupnem nowego oprogramowania na ami. Policzymy sztuki, zsumujemy czas tworzenia, zrobimy plan i się zobaczy jak wygląda przyszłość :)
Staramy się uniknąć kolejnej sytuacji, kiedy po szumnych zapowiedziach i obietnicach słuch ginie po projektach, planach itd.
[#30] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #29

Wysondujcie rynek a potem wydajcie R3D czy co tam tylko chcecie i sprzedawajcie w wersji kolekcjonerskiej za 150-200 zł. Należy się Wam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem