Komentowana treść: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
[#31] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #29

Rozumiem i szanuje Wasza decyzje. Nie mniej jednak kupienie wersji box juz mnie nie bedzie, az tak bardzo cieszyc bo kupujac ja doloze Wam tylko extra niepotrzebnej roboty.
[#32] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Tanks Furry na Eurogamer.pl :)

Dawajcie chłopaki, niech gra będzie widoczna na każdym growym portalu na świecie! A co!
[#33] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@sordan, post #31

Tez mnie to trochę ostudziło.Najwyżej zamówię 1 sztukę a zapłacę za 2 pomysł
[#34] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@michalmarek77, post #32

OK
[#35] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #24

Kiedy bedzie dostepny BOX?
[#36] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Wysłałem na Amiga.org, AmigaWorld.net, a1k.org, FB - Chal i Commodore Amiga group. Można jeszcze gdzieś to podpompować. Ktoś ma konto na czeskich stronach?
[#37] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@michalmarek77, post #30

Proszę mnie dodać do listy chętnych na zakup gry w wersji pudełkowej..Chętnie Was wspomogę za fanatyzm Amigowy. :]
[#38] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Aniol, post #33

albo możesz zamówić 2 szt. zapłacić za 3 i jedną wysłać do mnie jako gift, wtedy będziesz prawdziwym Aniołem ;) a tak na poważnie intro jest genialne, a gra jest mega wyszesana i do tego 4 graczy w multi, kto pamięta taką małą prostą gierke - Dogfight? gra nie tej klasy, ale w 4 graczy rulez! z tą grą będzie tak samo OK Pozdr dla autorów!

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 16:32:21 przez Dakti
[#39] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #24

Zorientujcie się czy US wam przykrej niespodzianki nie zrobi, bo u nich chyba nie istnieje pojęcie zerowa marża i po kosztach w ramach hobby.
[#40] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Aniol, post #33

Aniol, a może przyszła mini kolaboracja The Astronauts i ProjectR3D :) Wiesz, jakieś porty na currentowe maszynki :)
Kto wie, może w tym całym zalewie, nadal jednak popularnym, retro_indie, Tanks Furry nie tylko by się wybroniło ale wręcz nieźle sprzedało?

P.S. Tylko mnie nie wieszajcie za tę sugestię :P

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 16:36:07 przez michalmarek77
[#41] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@sordan, post #31

Wszystko rozbija się o ilość. Aktualnie pertraktujemy min z wydawnictwem Pana Adama Zalepy, ich sklep ma możliwość "preordeu". Założyliśmy koszt 30zł przy pojedynczych sztukach zamówienia. Mamy możliwość produkowania pojedyńczych zamówionych sztuk, trzeba zauważyć że niektóre firmy nie brały by nas na poważnie. Jeśli okaże się, że dostaniemy z kilku punktów zamówienie, np na 1000-2000 egzemplarzy gry łącznie, wtedy koszty mieli byśmy dużo mniejsze.
Ale nie przeceniajmy na razie naszych możliwości. Na razie, optymistycznie, zakładamy dobić do 100 wydań z pudełkiem ;) (tak nawiasem mówiąc, Fruity w tej chwili na guglu świętuje chyba dopiero ponad 100 pobrań)
Kurcze... może jakąś koszulkę zaprojektuje i dorzucę do tego wydania...
200 będzie może mieć znaczki do przyczepienia na lodówce...
a 500tny mógłby zjeść ze mną kolację... Bez zbliżeń i całowania, bo mnie żona z domu pogoni :)

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 17:05:41 przez Koyot1222
[#42] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #41

To może warto zrobić ankiete na PPA, kto jest chetny na BOX`a.
Ja jestem na takOK
[#43] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@_Skiba, post #42

Wybadamy jak to jest z tym Paypalem, gdybyśmy umieścili na stronie przycisk "kup nam kawę i pączka". Ew dotacje można było by potem przetworzyć na kopie które moglibyśmy rozesłać po imprezach w ramach "compo prize" pomysł

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 17:22:02 przez Koyot1222
[#44] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@KM, post #39

jak najbardziej istnieje pojecie zerowa marza, przedsiebiorca moze sprzedac towar po kosztach zakupu jak i usluge "po kosztach", a nawet w szegolnych wypadkach ponizej ceny zakupu (i nie bedzie to cena dumpingowa). ale to nie miejsca na takie wyjasnienia :)

gra bedzie wydana przez polska firme (w pelni legalnie - opodatkowana), owa firma ma w dzialalnosci zarowno produkcje oprogramowania jak i tworzenie z nim nosnikow wiec zarowno moze byc wydawca i dystrybutorem, oczywiscie jest mozliwosc odsprzedazy do dalszej dystrybucji, ale to tez wszystkie szczegoly beda jak dopniemy gre do finalnej wersji :)

Koyot nie zna wszystkich szczegolow do konca wiec moga byc zamieszania, cena bedzie ustalona na koncu jak bedziemy mieli juz wszystkie materialy, na pewno na piwo nam wpadnie wiec tragedii nie bedzie. Zerowa marza tyczy sie glownie kosztow wydania boxa. Byc moze uda sie zrobic to tak by kazdy mogl zaplacic ile chce od jakiejs tam kwoty, a zawsze cos extra dorzucimy. ogolnie nie chce narazie na te tematy sie wypowiadac, wpierw chcemy skonczyc gre. Box to tez dla nas frajda i to jest jeden z glownych powodow, ze go wyprodukujemy :)
[#45] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@juen, post #44

Jak sprawdziliście to spoko. Pamiętam tego nieszczęsnego piekarza, który zbankrutował jak go US potraktował za rozdawanie chleba.
[#46] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@KM, post #45

bo kupujac wpisal sobie w koszta towar, czyli zwrocil czesc kwoty, a nastepnie rozdal za darmo. w takim przypadku nie powinien ksiegowac zakupu tego chleba lub sam zaplacic przynajmniej tyle ile kosztowal lub nawet za mniej wykazujac potrzebe zanizenia ceny przez to ze inaczej towar w ogole sie nie sprzeda, bo sie przeterminuje :)

abstrahujac od tego, ze wg us lepiej cos wyrzucic wpisujac na straty, niz wpisac na straty a oddac potrzebujacym (widza w tym pole do naduzyc)
[#47] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Sir_Lucas, post #36

Bardzo dziekuje Wam za pomoc we wrzucaniu newsa, takze Ashu i MichalMarek, Twardy i wszystkim w ogole za wszystko handshake
[#48] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@juen, post #47

Mam takie pytanie statystyczne :)

Gdybyście pracowali nad grą po 8 godzin dziennie (jakbyście robili to na etacie), to ile czasu zajęło by zrobienie tej gry?
[#49] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Davka, post #48

ciekawe pytanie :)

nie patrzena rece Koyotowi, ale wiem ze on cholernie szybko pracuje. ja natomiast chyba dosc szybko programuje/koduje (robie to doslownie w locie)

mysle ze taki projekt jakbysmy siedzieli obok siebie z Koyotem po 8h dziennie to przy bardzo dobrym spieciu miesiac.. gora dwa.

aczkolwiek praca grafika to zupelnie inna praca niz moja, ale tak jak pisalem - Koyot naprawde zapier#?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 19:11:59 przez juen
[#50] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@juen, post #49

Dzięki za odpowiedź - mniej więcej tak szacowałem :)
[#51] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #29

Trailer wygląda świetnie! Gratulacje chłopaki. Również piszę się na wersję pudełkową.

Może dobrym pomysłem byłoby spaczkować grę wraz z WinUAE i wypuścić na Steama? szeroki uśmiech
[#52] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #41

Kurcze... może jakąś koszulkę zaprojektuje i dorzucę do tego wydania...


Jakby co, służę pomocą w produkcji.
Oczywiście po kosztach, coby kontynuować wasz zacny zamysł :)
[#53] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Niezła muzyczka prr prr prrr prrr prrr prrrr jak z Amstrada !
[#54] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Super sprawa! Czytając kolejne newsy o nowych grach na Atari, żałowałem ich braku na Amigę klasyczną... a tutaj taka niespodzianka! B.r.a.w.o. !!!:)))
[#55] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Oto co jeden z forumowiczów www.amiga.org wrzucił do wątku Tanks Furry!!

[#56] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #29

wreszcie gra na właściwym poziomie jak za najlepszych czasów Amigi. Czekam na finał
[#57] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@sebbb, post #56

Trailer niesamowity Wyslaliście informację do magazynu Pixel, mogą być tym zainteresowani.
Jesli gra będzie dostępna przez amiga.net.pl, zdecydowanie kupię
[#58] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@deadwood, post #57

Nie chcę zapeszać, ale chyba będzie taka możliwość
[#59] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016
Gra świetnie się prezentuje! (trailer też piękny!)
Szacuneczek

a co do ka$y - to może przy okazji prób ubrania tego w jakieś oficjalne/tradycyjne środki z tym box'em - może po prostu zróbcie jakąś możliwość dotacji "co łaska" jeszcze przed premierą gry. Myslę, że parę osób z chęcią coś sypnie, jak widać. Po co marnować tyle drzew i plastiku [tzn. rozumiem ludzi nie mających już miejsca na pudełka i walające się płyty ]

tak czy owak - GIT robota!
Parafrazując Monty Pythona - na pewno z gry "będzie wiele radości" szeroki uśmiech
Powodzenia w dopięciu projektu!
[#60] Re: Gra "Tanks Furry" zapowiedziana na luty 2016

@Koyot1222, post #58

Czy wiadomo już jaka będzie końcowa cena produktu? Chciałbym wiedzieć ile pieniążków odłożyć do skarbonki :)

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 21:16:18 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem