Komentarze do artykułu: Cadaver

[#1] Re: Cadaver
mila recenzja, pameitam ta gre i w sumie moze bym sprobowal swoich sil, ale ten poziom trudnosci troche mnie zniecheca :)

ps: literowka w url: http://www.ppa.pl/gry/cadaver-wersje-demonstracyjne.html"
[#2] Re: Cadaver

@juen, post #1

Tak, powiedzieć, że Cadaver to brutalna gra to mało powiedzieć. Gra jest szpetnie "tania" wobec gracza - zbyt często na usta gracza rzuca się "To nie fair!!!!".
Prześliczna gra, od której zawsze się odbijałem. Choć próbowałem wiele razy do niej podejść.
Gratuluję stalowych jajec i bezdennej wytrwałości każdemu, kto był/będzie w stanie przejść ją bez jakiegokolwiek solutiona/cheatów.
[#3] Re: Cadaver
Nie są one jednak bez wartości - służą do wniesienia opłaty za możliwość wykonania zapisu stanu gry - nie ma to jak ułatwić graczowi życie i z elementarnej funkcji gry zrobić płatną usługę.

A przy okazji to ciekawe ile osób rozczarowało się widząc na okładce rycerza, który w grze okazuje się wyglądać jak zbójcerz Oferma
[#4] Re: Cadaver

@PopoCop, post #3

Hmn...Cadaver to nic, w porównaniu z innymi okładkami gier:)
Co byś powiedział na to:

albo na to:


To dopiero "zachęca" do grania :)
Reklamy gier z lat 80/90 nie mają sobie równych.
[#5] Re: Cadaver

@michalmarek77, post #2

A ja uwielbialem Cadavera.Dla mnie top 10 gier z amigi.Oczywiscie gralem z trainerem i solucja.Robie tak do dzis z grami ktore mi sie podobaja ale trzeba by marnowac w nich czas na bezsensowne zgony czy inne utrudniacze.Np Ori, gra genialna ale bez trainera zabawe zakonczylbym po godzinie.A tak bawilem sie swietnie do konca.Choc potem to i na trainerze byla masakra.szeroki uśmiech A taki Trine 1,2,3 lub Unravel ma juz bardzo fajny poziom trudnosci i nie cheatuje.
[#6] Re: Cadaver

@Aniol, post #5

No właśnie, Aniele. Cadaver byłby świetną grą gdyby ktoś pomyślał co zrobić by się w to przyjemnie grało. Ten wymóg chatów/solucji pięknie pokazuje, że sam koncept, bez konkretnej analizy mechanik gry, jest g...o wart. Nawet gdy jest tak świetny jak w Cadaver.
No i smuteczek za Ori. Genialna gra, która trainera chyba jednak nie wymaga. Choć ma swoje, uber frustrujące, momenty. Super Metroid , IMO, chyba jednak trudniejszy, szczególnie sam koniec :)
[#7] Re: Cadaver

@michalmarek77, post #6

Lubilem Cadavera za klimat ,tak jak Sotb.Choc ten tez jako gra to totalne dno bylo Natomiast metroidy i castlevanie na handheldach nintendo tak mi sie podobaly,ze po kilka razy pokonczylem bez wspomagaczy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem