Komentowana treść: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona
[#1] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona
Bravo,bravo,bravo !!!ok, racja
[#2] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona
Zobaczymy.
[#3] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona
Ponarzekałbym że w sumie amigowa wersja nie może się równać z tą na Segę CD, ale gdyby nie ta "re-edycja" to nie sięgnąłbym po tą grę :) Pograłem w wersję na cd32 i bawiłem się świetnie, następnie sięgnąłem po wersję dla segi i frajda jest ta sama. Kiepskie strzelanie gwiazdkami wybaczam, obie wersje je mają. Ciekaw jestem co jeszcze Earok poprawi? :)
[#4] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona

@Gżegżółka, post #3

Earok robi świetną robotę pod kątem CD32.
[#5] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona

@Gżegżółka, post #3

[#6] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona
Fajnie ze powstaja takie produkcje. Brawa dla autora.

Meczy mnie tylko jedna sprawa.
Obejrzalem skriny z gry i mam nieodparte wrazenie ze bardzo mi one przypominaja te z Chuck Rock 2. Czy tylko ja tak mam?
[#7] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona

@Phibrizzo, post #6

Nie. Te gry bardzo mocno są z sobą (developersko) powiązane.
[#8] Re: Wonder Dog CD32 - wersja ulepszona

@michalmarek77, post #7

Oryginalnie "Wonder Dog" powstał dla Megadrive, a następnie na tym samym silniku powstał "Chuck Rock 2" dla Megadrive. Amigowe porty tych gier powstały jednak w odwrotnej kolejności - najpierw przeportowano "Chuck Rock 2", a dopiero później, na bazie tego portu, powstał amigowy "Wonder Dog".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem