[#601] Re: Zapowiedzi nowych gier

@juen, post #597

Ja na PPC + BVision całkiem sporo gierek obskoczyłem (ale raczej bez dźwięku- było całkiem grywalnie OK )
W 1943/44 grałem- zasuwało na moim konfigu (oczywiście z frame-skip) ok, racja
[#602] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #601

[#603] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #602

hmm ,zmienili palete dodali cdxle i wprowadzanie danych, sama gra nie zmieniona
[#604] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #602

[#605] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #604

Jedno ale- porównanie dotyczy Wonder Dog na Sega Mega CD (a to jest inny hardware, niż tylko SMD) ok, racja

A propos wersji dla CD32, to rozumiem, że zmieniono tam paletę (na pagórkach rzeczywiście wygląd to trochę lepiej), ale dalej nie jest to AGA, ani chociaż EHB, czyli kolorów jest po prostu mniej niż w wersji dla SEGI No może poza niektórymi planszami w których wykorzystywany jest cooper ok, racja
[#606] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #602

[#607] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #606

[#608] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #606

W odświeżonych Giana Sisters zdecydowanie trzeba poprawić dynamikę gry i efekty dźwiękowe, bo te oryginalne były przestarzałe już w momencie premiery (1988).

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2016 10:38:17 przez PopoCop
[#609] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #606

FUJ! Ależ to jest paskudne! Oryginalna Giana, czego by nie mówić, była świetna gra (nadal jest), ma fantastyczny, co najważniejsze, spójny design. Grafika, muzyka, mechanika gry tworzy w niej niemalże perfekcyjna symbioze (SMB nadal kilka klas wyżej ale przecież nie o tym piszemy). Ten mod niszczy te spójność i ze świetnej gry robi bohomaza. Paskudnie się to zapowiada. Swoją drogą, gdyby ktoś zrobił port tej Giany Sisters DS na Amige to byłby szał. Przeswietna gra. To rippowanie grafik i wstawianie jej do gry, tylko by ją popsuć - zenujace.
[#610] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #606

Wygląda super, postacie są bardziej plastyczne, teraz mają więcej uroku :) Trzymam kciuki za udaną konwersję reszty oponentów. Co do samej mechaniki gry to ja bym nic nie zmieniał.
[#611] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Gżegżółka, post #610

Plastyczne? Przecież te wyripowane postaci mają po dwie klatki animacji? Toż to jakiś horror a nie "teraz mają więcej uroku".

Jak już miałoby to być zrobione, to niech chociaż ma te wszystkie klatki tak jak oryginał.
[#612] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #611

Do tego by było trzeba przepisać cały engine na nowo. Dodatkowo przenieść na AGA.
[#613] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #612

Ale wtedy miałoby to sens nazywać "nową grą na Amigę".
Byłoby widać i wysoką jakość i coś co by przyciągało do grania.
[#614] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Duracel, post #613

A ja tam najbardziej lubię wersję GIany na C64. Amigowa jakoś mi nie podchodzi, no i ta muzyczka z SIDa - poezja :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#615] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #581

[#616] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #615

Hm zapowiada się ambitny hicior ok, racja
[#617] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #615

świetnie to wygląda, oprawa przypomina gry Bitmap Brothers OK
[#618] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #615

Marzy mi się taki hack&slash dla Amigi ale sterowanie myszką jak w Diablo1 ehhh.
Ten silnik może nawet się nadaje...

Tak czy inak animacja i graficzka miodna :) Może gra też będzie :D
[#619] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #615

Wow!
Technicznie "majstersztyk".
Wizualnie, coś jak klimat trochę "Alien breed" z widokiem "Chaos engine" w średniowieczu.
Bardzo fajnie, że ten projekt powstaje i idzie do przodu. OK
[#620] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #619

A mi raczej przypomina Final Odyssey z firmy Vulcan
[#621] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hellena, post #620

Dokładnie. Na początku myślałem, że to ta sama osoba robiła.
[#622] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #621

Non-playable demo gry PowerGlove do pobrania.



[#623] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Sir_Lucas, post #622

Poczekam na playable demo
[#624] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #623

Możesz też wypróbować wersję na WIN, Linuxa, MacOSX-a i C64.

Do pobrania tutaj: Pełne wersje na inne platformy

[#625] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Sir_Lucas, post #624

Interesuje mnie tylko wersja amigowa...
[#626] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Sir_Lucas, post #622

Szkoda tylko, że poza screenem tytułowym nic więcej nie ma, więc to nie jest nawet "non-playable demo" - to jest "screen-demo", co wyraziłem w wątku na EAB.
[#627] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #626

Dostępne jest demo RESHOOT.

[#628] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Oubliette - to nie zapowiedź, to pełna gra. Uwaga AMOS.
[#629] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #628

I mamy coś jeszcze - Vampire. Stworzona w Backbone, ale wśród wszystkich gier "tak stworzonych" wygląda i gra się całkiem przyjemnie. Problemem jest zabijanie przeciwników - nie można na nich przeć, lecz ze stoickim spokojem eliminować z dystansu.
[#630] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #629

Warto też odnotować, że jakiś miesiąc temu odżyła strona Lemon Amiga. Ostatnimi czasy tylko forum tętniło życiem, a nowe pozycje w bazie gier nie dochodziły. Zmieniło się to, a obecni prowadzący uzupełniają stronę, głównie o nowe tytuły.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem