Komentowana treść: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału
[#31] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@michalmarek77, post #30

Gierka jest mega grywalna, polecam każdemu posiadaczowi ps4. Klimat wylewa się wiadrami.
[#32] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@Iceman, post #31

[#33] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@michalmarek77, post #32

Dobrze to wygląda, tylko nie rozumiem czemu taka słaba płynność. Jakiś narzut z nagrywania (czym nagrywa się z PS4?). Czy gra taka po prostu jest?
[#34] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@adam_mierzwa, post #33

Narzut z nagrywania (to materiał ze streamu). Nagrywanie i streamowanie z PS4 to żaden problem i z reguły nie ma problemów z płynnością. Mozna tez bawić się ElGato czy czymś podobnym, jak ktoś ma ochotę. Czym był roniony ten stream nie wiem, ale klatkuje paskudnie (15 fps). Czasem tak bywa jak się pochrzani ustawienia grabbera. Eurogamer się nie popisał ale i tak material pokazuje czym jest dzisiejsze SotB. Gra to ultraplynne 60 fps.

Tutaj masz materialy z Gamersyde - do sciągnięcia mp4 w FHD.

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 14:43:29 przez michalmarek77
[#35] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@michalmarek77, post #34

[#36] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@michalmarek77, post #35

Wrażenia Dariusza „Konsolite” Pasturczaka z gry http://rozgrywkapodcast.pl/shadow-of-the-beast/
[#37] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@philipo, post #36

[#38] Re: Shadow of the Beast - wersja dla PS4 z emulacją amigowego oryginału

@michalmarek77, post #37

Pograłem godzinę, przeszedłem dwa poziomy, całkiem udany remake. Czuć, że sterowanie bazuje na oryginale. Jak na razie gra jest raczej łatwa (na normal). Najwięcej ginę od upadków. Bossowie banalni, zobaczymy dalej. Oryginał jest do odblokowania, mnie jednak znacznie bardziej interesuje soundtrack Whittakera. Grafika przyzwoita, ale bez szału. Za to jest bardzo płynnie. Ogólnie - nie żałuję preordera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem