Komentowana treść: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1
[#151] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@TechNineWonder, post #149

Krótko mówiąc - wszystkie systemy operacyjne są "Unixami" bo każdy używa kernela? Pokrętne to...
[#152] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@recedent, post #151

No nie ale przecież jak są jakieś artykuły z prasy win to nie ma nagłówków wieści z jądra.
[#153] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@TechNineWonder, post #152

O matko... Jeden gość miał polot i dał taki tytuł artykułu/wstępniaka (w podanej przez Ciebie treści zresztą nie ma żadnych informacji dotyczących Execa), a Ty już wnioski wyciągasz...
[#154] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@recedent, post #153

[#155] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@TechNineWonder, post #152

No nie ale przecież jak są jakieś artykuły z prasy win to nie ma nagłówków wieści z jądra.


Czyli na podstawie braku "wiesci z jadra windowsa" wnioskujesz, ze windows nie posiada czegos takiego? Dziwna logika.

A wiesz, ze C64 posiada tez cos co sie nazywa "Kernal" (albo tez Kernel) czyli jadro (systemu)? TO moze amigaos ma cos wspolnego z systemem c64?
[#156] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@mschulz, post #155

moze amigaos ma cos wspolnego z systemem c64?


No pewnie że ma, pracowali nad nim Developerzy Commodore.

To teoria nie logika, logika to zmienia w zależności od teorii. Np: teoria ewolucji ludzkości ma się nijak do tego co jest w rzeczywistości. Na logikę jest to nie pojęte że ludzkość może się cofać w rozwoju. I ktoś by powiedział takie rzeczy tylko w teorii ale gdy spojrzymy logicznie to tak jest.

Np: były chipy do Amigi a teraz nie ma i nikt ich nie produkuje chociaż jest lepsza technologia maszyny i w ogóle. Teoria zaprzecza Logice.

Bo teoretycznie się nie opłaca.

No ale na logikę Amigowcy potrzebują tych chipów.

Bo teoretyczną wspólnotą może być kursor myszki. Ale na logikę to każdy system ma kursor.

Czyli teoria to teoria liczy się logika chociaż obie są ważne.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2016 01:12:35 przez TechNineWonder
[#157] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@TechNineWonder, post #156

były chipy do Amigi a teraz nie ma


Każdy pecet wzoruje się na Amidze.OK
[#158] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@mschulz, post #155

Czyli na podstawie braku "wiesci z jadra windowsa" wnioskujesz, ze windows nie posiada czegos takiego?
Karmisz trolla...
[#159] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1
Na Dobreprogramy.pl piszą o tym szeroki uśmiech
[#160] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#161] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#162] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#163] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#164] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#165] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#166] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@philipo, post #159

Post (#101), który pięknie przedstawia bajzel z tym uaktualnieniem Kickstarta przez Hyperion

Cóż, nie od dziś wiadomo, że spodziewanie się czegokolwiek dobrego po Hyperionie nigdzie nie prowadzi

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2016 19:19:43 przez michalmarek77
[#167] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1
Uaktualnienie (27.10.2016):
Dostępna jest aktualizacja, która poprawia dwa błędy. Obraz dysku Workbencha nie był bootowalny oraz usunięto błąd w skrypcie dający możliwość przekopiowania zawartość dysku instalacyjnego do katalogu FONTS:.
[#168] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@mailman, post #167

LOL
[#169] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@mailman, post #167

Obraz dysku Workbencha nie był bootowalny

Że niby jak? Jaki debil tak to zap... znaczy kto to testował? ;) Tańczący banan
[#170] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@madman15, post #169

A czy nie jest tak, że system instaluje się z dyskietki "Install" a nie "Workbench"? Strasznie dawno temu instalowałem 3.1, ale coś mi tam świta we łbie...
[#171] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@recedent, post #170

Ale dyskietka Workbench zawsze była bootowalna. Drzewiej bywało, że nie każdy posiadał hdd w amidze a i tak systemem można się było pobawić.
[#172] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#173] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@recedent, post #170

Dyskietka Workbench zawsze była bootowalna. Dodatkowo w C: jest też odpowiednia komenda za pomocą której można stworzyć bootowalną, każdą, nową dyskietkę swieżo sformatowaną (z poziomu WB odpalonego z dyskietki można zrobić format i install (bootblock).
Ja nie miałem dyskietki install i system zawsze instalowałem ręcznie. Da się to zrobić ze systemu zabootowanego z dyskietki Workbench. Wystarczy znać strukturę katalogów i ręcznie poprzenosić system na HDD za pomocą okienek WB. Prościej jest Filemasterem/DOpusem, itp.
[#174] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@recedent, post #170

Tak jak Fazior pisze. Dyskietka "Workbench" ZAWSZE była bootowalna, żeby można było włączyć system właśnie. "Install" - nie miałem takowej więc nie wiem czy była bootowalna, instalowałem system na HD jakieś 21 lat temu ręcznie i też działa, nawet do dzisiaj.
[#175] Re: Hyperion wydał uaktualnienia Workbench 3.1 oraz Kickstart 3.1

@michalmarek77, post #166

Czyli jak? Hyperion nie ma praw aby zrobić update 3.1 oraz używać nazwy Workbench? Faktycznie strasznie to pokręcone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem