Komentowana treść: AmiWigilia YouTube - odcinek #2
[#31] Re: AmiWigilia YouTube - odcinek #2

@Krashan, post #29

No jakoś chyba teraz miał być nowy release, więc czekamy, dyskusji trochę odzyje.

MDW, ten myk z ładowaniem mychy mogą sobie tłumaczyć na różne sposoby, ale moim zdaniem to jest zwykle traktowanie użytkownika jak debila. Załóżmy, że pracuję na iMacu, bardzo intensywnie, terminy gonią, nie mam czasu na przerwy, ignoruje ostrzeżenia o rozładowaniu, pracuje dalej licząc na to że się wyrobię. Nagle dups, myszka pada. Nie mogę po prostu podłączyć do ładowania bo jakiś gejzer z Apple boi się o ogniwa w myszce. Muszę w@%ierdalać albo podłączyć myszkę z PC jeśli taką w ogóle mam. No super rozwiązanie bulwo.

K
[#32] Re: AmiWigilia YouTube - odcinek #2

@Sokok, post #31

Tak jest niestety. Warto zerkać na procent baterii i gdy kładziesz się spać, a jest mniej niż 10% to warto podłączyć. U mnie w pracy mają te myszy (ja mam jeszcze na baterie AA) i nie widziałem żeby była taka sytuacja. To po prostu kwestia samoorganizacji. Chociaż nie chcę żeby wyglądało jakbym bronił Apple. W przypadku MagicMouse2 też zorganizowałbym to inaczej. Chociaż gdybym ja miał to na pewno nie byłby to dla mnie problem, bo jestem dosyć zorganizowaną personą.
[#33] Re: AmiWigilia YouTube - odcinek #2

@MDW, post #32

+1
[#34] Re: AmiWigilia YouTube - odcinek #2

@Leon, post #10

Wrzuciłem odcinek 4 z preinstalowanymi AmigaOS: https://www.youtube.com/watch?v=2tUs5mZHbS4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem