Komentowana treść: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie
[#1] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie
A Billowi z TheGuruMeditation.org należy się dobry browar na AmiParty (za załatwienie "błogosławieństwa" na projekcję filmu w ciągu 5 min. piwo)
[#2] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MarX, post #1

No niestety - nocka w pracy. :(
[#3] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MarX, post #1

o tuż to z nocki sie nie wymiga :( a Billowi to samogonu ;)
[#4] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@Jenot, post #2

Zmień prace w nocy się śpi
[#5] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@AmigaMan71, post #4

ktoś musi pracować byś ty mógł spokojnie spać
[#6] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@Mariodj, post #5

Taka jest prawda...
[#7] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@Jenot, post #2

Nic straconego. Od bardzo dawna każdy może sobie ten film obejrzeć kiedy chce, gdzie chce i ile razy chce.
[#8] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MDW, post #7

Kiedy, gdzie i ile razy to się zgadza, ale nie ująłeś opcji "z kim"
[#9] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MDW, post #7

Od bardzo dawna każdy może sobie ten film obejrzeć kiedy chce, gdzie chce i ile razy chce.


Z tego co obczaiłem to nie każdy może, tylko ten co zapłaci. (20,93zł za 48h dostęp lub 41,90 za możliwość oglądania i ściągnięcia "anytime").

Trailer wygląda profesjonalnie trzeba przyznać :)
[#10] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@agrajek, post #9

Poczekam pół roku i będzie w sieci za free znając życie
[#11] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@AmigaMan71, post #10

Bo co? Bo szkoda równowartosci trzech paczek najtańszych fajek? Albo kilku litrów paliwa do popierdółkowatego generatora korków. Straszne...
[#12] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MDW, post #11

Właściwie to dlaczego od razu nie było za free?! ;) Można by zapytać ;)
[#13] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MDW, post #11

Po pierwsze nie pale , po drugie jeśli twierdzisz ze 3.2 silnik V6 to podp******ka
To współczuje a po trzecie jacy to poloki się chojni zrobili
Nie pamiętasz jak na giełdę komp chodziłes kopiować dyskietki ?
No proszę jakie to wszystko bystre się dzisiaj zrobiło
Jedyny plus u mnie masz za Apple tez ich lubię i prócz sporej
Kolekcji amig mam sporo jabłek a tak pozatym to prześpij
Się MDW z ta twoja durna tezą
[#14] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@AmigaMan71, post #13

Teza jest nie jest durna, tylko postawiona z punktu widzenia człowieka który nie pali i nie potrafi zrozumieć jak ktoś jest w stanie dziennie dać na truciznę 12 zeta, a na film 40 zeta już nie. Ale palenie to jest niestety nałóg i rządzi się własnymi prawami.

I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu
Czy wóda i papierosy nie uzależniają?
Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo?
Nie, na wódę monopol ma państwo
I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje
Że co któryś twój kolega znów się degeneruje
Dzień w dzień, ale to jest legalne
Obłożone podatkiem, więc także opłacalne
[#15] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@AmigaMan71, post #13

jacy to poloki się chojni zrobili


Użytkownik AmigaMan71 otrzymuje ostrzeżenie za łamanie 14 punktu regulaminu PPA (i nie, nie chodzi o błąd ortograficzny w słowie "hojni").
[#16] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@AmigaMan71, post #13

Wygląda na to, że biedy nie klepiesz. Tym bardziej dziwię się, że kupno filmu to taki problem.

Ja też nie palę. I nie piję. Ale znam wiele osób, które bez zastanowienia wydają np. 100 zł na dowolnej nudnej imprezie, a zamieniają się w zamknięty sejf gdy trzeba za 0,99 euro kupić aplikację, która przez lata każdego dnia ułatwia życie.

V6 3.2? No to fajnie. Kierunek słuszny. Ale musiałbyś jeszcze dorzucić 2 cylindry i min. 1 litr żebym zaczął mówić "pan". szeroki uśmiech

Generalnie chodzi mi o to, że codziennie w różny sposób puszczamy z dymem wielokrotnie więcej kasy niż kosztuje ten film.

Inną sprawą jest czy film ten jest wart swoich pieniędzy. Według mnie jest niestety trochę zmarnowanym potencjałem. Byłby dobry do popularno-naukowego programu w TVP/TVN, a nie dla ludzi, którzy bawią się Amigami od 25 lat. Ale to temat na inną dyskusję.
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] Re: Projekcja filmu "Viva Amiga" w Lublinie

@MDW, post #16

V6 3.2? No to fajnie. Kierunek słuszny. Ale musiałbyś jeszcze dorzucić 2 cylindry i min. 1 litr żebym zaczął mówić "pan".


Nadal to będzie samochód seryjny.

Co do samego filmu, to dowiedziałem się od autorów iż ma być ta opcja DVD & Blu-Ray, w czerwcu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem