Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści
[#31] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #29

A jak się ma ta cała dyskusja do książki jaka ma być wydana.

Absolutenie nijak. Od pierwszej wypowiedzi leci jeden offtop :P
[#32] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #29

Ano tak jak napisałem w poście nieco wyżej, czyli że spamujemy
[#33] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #32

Myślę, że z powodu małej liczby użytkowników tego systemu i Amig NG, książka nie będzie cieszyła się dużą popularnością na polskim rynku.
[#34] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #33

Myślę że głównym celem autora było wydać książkę, a nie zarabiać hajs.
[#35] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #34

Glownym celem bylo pokazanie mozliwosci AmigaOS 4, ktore nie sa az tak mizerne jak wszyscy mowia. Dlatego zachecam do kupna z czystej ciekawosci.
[#36] Re: "AmigaOS 4 na co dzień" spis treści

W odpowiedzi na #20

1993 - nowa Amiga+akcesoria - 1350 zł

No chyba raczej 13 500 000 ZŁ. Zresztą ja kupowałem właśnie w tym roku, ale nieco drożej (w Krakowie, bo taniej)

Poza tym osobom młodym przypominam że mamy obecnie 2 "aktywne" systemy na rynku:

1) AmigaOS/MorphOS/AROS (powiedzmy że to "jedna rodzina")
2) POSIX (=UNIX + Windows = macOS + Linux/BSD/Unix + Windows)

EDIT* jednak pomyłka przy denominacji

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 15:33:22 przez DiskDoctor
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem