Komentarze do artykułu: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem

[#1] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem
Dość zaskakująca fascynacja ze względu na Twój relatywnie młody wiek- tak trzymać OK
[#2] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem
To już kolejny artykuł, który pojawia się na portalu "po cichu", czyli bez informacji na stronie głównej. Z jednej strony są żale, że nikt nie chce pisać, a jak coś się ukazuje, to nie informuje się o tym. Dziwne.
[#3] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem

@PopoCop, post #2

To już kolejny artykuł, który ukazuje się w związku z feralnym "konkursem na artykuł". Do kompletu brakuje jeszcze jednego i wtedy będzie news.
[#4] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem

@PopoCop, post #2

Nie wyciągajmy pochopnych wniosków o rzeczach, o których nic nie wiemy, zwłaszcza, że fakt zamieszczenia artykułu pojawia się w podbijanym specjalnie wątku na forum.
[#5] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem
Po lekturze aż przypomniało mi się jak ja się czułem siadając do A500 z monitorem mono i "Lemings" gdzieś tak na początku 1990 roku.
Niezapomniane przeżycie.
Widzę, że Amiga nadal ma to coś co działa na niektórych ludzi...
[#6] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem

@Skotos, post #5

Tak, gry (niektóre nawet dziś) z których Amiga zawsze słynęła, mogą wywołać entuzjazm u młodego gracza. Z drugiej strony jeżeli ktoś już przesiąkł nowoczesnym designem gier to może być trudno.
[#7] Re: Pierwsza Amiga 500, czyli jak stałem się amigowcem
Ja do dziś pamiętam, gdy pierwszy raz w życiu ujrzałem u kuzyna Amige a wraz z nią Lotusa, Barbariana 2 i...to będzie najlepsze.. kuzyn oznajmił, że ma super symulator. Owszem gra była super, ale widok zegarów to jeszcze nie symulator ;) mowa o Wings of fury.
Jednym słowem - oszalałem, a szaleństwo to trwa po dzień dzisiejszy. Amiga4ever....

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 00:10:07 przez Amiga4ever
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem